امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۱۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102707
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۲
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس سردار حسین اشتری جانشین فرمانده ناجا در جمع خبرنگاران افزود: نقش نیروی انتظامی در کاهش سرقت مهم بوده البته اطلاع‌رسانی ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس سردار حسین اشتری جانشین فرمانده ناجا در جمع خبرنگاران افزود: نقش نیروی انتظامی در کاهش سرقت مهم بوده البته اطلاع‌رسانی به مردم نیز موثر بوده اما تاثیر اصلی را در این زمینه مأموران داشته‌اند که با همت ناجا تدبیر فرماندهی و راه‌اندازی قرارگاه سرقت و پای کار آمدن امکانات زیاد برای رسیدن به این هدف تاثیر‌گذار بوده است.

جانشین فرمانده ناجا در مورد برخورد با مالخران تصریح کرد: ما در بحث برخورد با خریداران اموال مسروقه و کلا مجموعه‌ای که این داد و ستد را انجام می‌دهند وارد شده آنها را شناسایی کرده و در تمام استان‌ها طرح‌های عملیاتی را اجرا کرده‌ایم که البته این کامل نیست اما تاثیر خود را داشته است.

وی افزود: همکاری دستگاه قضا نیز موثر بوده و اگر ما حمایت دستگاه قضا را نداشته باشیم این توفیقات را نداشته‌ایم.

سردار اشتری در مورد بانک اطلاعاتی اموال مسروقه اظهار داشت: ما برای تهیه بانک اطلاعاتی گام‌های اول را برداشته و برای قطعات خودرو قابل سرقت یک بانک اطلاعاتی درست کرده‌ایم و هم برای اموال مسروقه که امیدواریم در چند ماه آینده تکمیل می‌شود.

وی در مورد استفاده از دستگاه‌های طلایاب توسط سارقان منزل تصریح کرد: این یک عملیات روانی است که متاسفانه در جامعه بروز پیدا کرده است و ما تا امروز به این دستگاه نرسیده‌ایم.

وی گفت: ما تاکنون متهمی را نگرفته‌ایم که اقرار کند از این دستگاه استفاده کرده است و سارقان منزل بیشتر از تجربیات خود استفاده می‌کنند و ما به مردم توصیه می‌کنیم اموال قیمتی را در منزل نگهداری نکنند.

ادامه دارد...

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها