امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102715
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۵۲
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نتایج ضعیف پرسپولیس در دو بازی اول لیگ برتر و انتقادهای تند و تیز پیشکسوتان و برخی از اعضای هیات مدیره ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نتایج ضعیف پرسپولیس در دو بازی اول لیگ برتر و انتقادهای تند و تیز پیشکسوتان و برخی از اعضای هیات مدیره کاری کرد تا علی دایی جلسه محرمانه‌ای را با بازیکنان خود برگزار کرده و در خصوص مسائل مختلف وضعیت پرسپولیس با بازیکنانش گفت‌وگو کند.

پس از این جلسه نیز برخی از بازیکنان باتجربه نظرات خود را درباره وضعیت پرسپولیس ارائه کردند و همه با هم برای بازی با ذوب‌آهن هم‌قسم شدند.

دایی به بازیکنان گفته شما باید به خاطر این مردم با غیرتتان همه چیز را ثابت کنید تا به برخی از حرف‌های زده شده جواب بدهید. این در شرایطی است که بازیکنان نیز قید همه چیز را زده‌اند و به گفته بزرگ‌ترهای تیم برای چند بازی آینده پرسپولیس و فرار از بحران بدون هیچ چشم‌داشتی هم‌قسم شدند.
 
همچنین پس از گفت‌وگوی علیرضا رحیمی با مدافع کاستاریکایی این بازیکن امروز اعلام کرد که چهارشنبه برای مذاکرات نهایی به تهران سفر خواهد کرد.رحیمی تاکید فراوانی دارد تا این بازیکن هر چه سریع‌تر پرسپولیسی شود.
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها