امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۲:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10276
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۹
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حسین ذوقی سخنگوی ستاد دانشجویی سعید جلیلی صبح امروز شنبه در نشست خبری که در ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حسین ذوقی سخنگوی ستاد دانشجویی سعید جلیلی صبح امروز شنبه در نشست خبری که در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس برگزار شد با طرح این سوال که چرا فعالان دانشجویی جمع‌بندی‌شان از بین کاندیداها روی جلیلی است اظهار داشت: جلیلی چند مزیت جدی و نسبی در فضای انتخابات دارد.

سخنگوی ستاد دانشجویی جلیلی بر همین اساس به توان پیشبرد امور در حوزه بین‌الملل اشاره کرد که از مهمترین ویژگی‌های جلیلی به شمار می‌رود و گفت: وی به عنوان نماد حوزه بین‌المللی محسوب می‌شود؛ در مسئله هسته‌ای دعوا بر سر این بود که تعلیق شویم یا خیر و در حال حاضر کشورهای بیگانه خواهششان از ایران این است که دسترسی به نیروگاه‌های هسته‌ای کشور داشته باشند و این نتیجه روحیه مقاوم جلیلی بوده است.

وی در ادامه به روحیه ساده‌زیستی و مردمی جلیلی اشاره و تصریح کرد: اینکه کاندیدا و رئیس جمهور در توده مردم زندگی کند و در واقع به فرموده امام خمینی (ره) از چند دهک پایین جامعه باشد در جلیلی واضح است؛ در واقع با فردی که در شمال تهران زندگی کرده و چندین محافظ دارد تفاوت می‌کند.

ذوقی ویژگی دیگر جلیلی را بحث توان و قدرت وی در مباحث قرآنی عنوان کرد و گفت: اینکه رئیس جمهور به مبانی قرآنی اشراف داشته باشد از نقاط قوت وی به شمار می‌رود.

رئیس ستاد دانشجویی جلیلی اظهار داشت: اشراف دانشی جلیلی به حوزه‌های مختلف کشور از دیگر ویژگی‌های وی به شمار می‌رود؛ جلیلی 6 سال دبیر شورای امنیت ملی بوده و در حوزه‌های سیاست خارجی تا فرهنگی و همچنین مسائل مربوط به جنگ نرم و تدابیر ویژه اقتصادی اشراف دارد و این نگاه جامعی است که بسیار در جلیلی هویداست.

وی با تاکید بر اینکه جلیلی رئیس جمهوری در طراز بیداری اسلامی است خاطرنشان کرد: در نشست دیروز وی بیش از 20 رسانه خارجی حضور داشتند و این نشان از توجه رسانه‌های خارجی به جلیلی است؛ جلیلی هم در مسائل مربوط به اسلام و هم فضای بین‌الملل اشراف کامل دارد از این رو باید گفت رئیس‌جمهوری در طراز بیداری اسلامی است.

ذوقی ویژگی ششم جلیلی را اینگونه عنوان کرد که وی مرد جنگ اقتصادی است.

رئیس ستاد دانشجویی جلیلی در ادامه به حزبی و گروهی نبودن جلیلی اشاره کرد و گفت: اینکه وی مستقل است ولو اینکه با برخی کاندیداها از نظر گفتمانی در یک راستا قرار دارند اما در این صورت از متخصصین کشور استفاده کرده و نگاهی حزبی ندارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها