امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۴:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102767
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۲۵
تعداد بازدید: 40
محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به نامه علی مطهری به شهردار ...

محمد نبی حبیبی دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به نامه علی مطهری به شهردار تهران اظهار داشت: این که آقای مطهری با نوشتن نامه به شهردار تهران از اجرای طرح تکریم بانوان در شهرداری تهران پشتیانی و تقدیر کرده جای تشکر دارد.

وی با بیان اینکه آقای مطهری یک اقدام شرعی و انقلابی را در ارتباط با این موضوع انجام داده‌اند افزود: اینکه همه اصلاح‌طلبان درباره اجرای احکام دینی کم ‌اعتقاد هستند را قبول ندارم اما برخی از کسانی که مدعی‌اند در اردوگاه اصلاح‌طلبی هستند بی‌اعتنایی یا کم‌اعتنایی و یا حتی مخالفت با برخی امور مسلم دینی را در کارنامه خود دارند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: اقدام شهرداری تهران در این رابطه یک اقدام شرعی و انقلابی بوده و عده‌ای هم که با برخی از احکام شرعی و موازین انقلاب در تقابل هستند امتحان بدی در این جریان دادند.

وی تصریح کرد: معتقدیم که هیچ‌کدام از احکام شرعی توسط هیچ دولت و یا دستگاهی نمی‌تواند مورد خدشه قرار گیرد و تاکید می‌کنم کار شهرداری تهران یک کار شرعی و انقلابی است و کسانی که دغدغه دینی و انقلابی دارند باید از این کار حمایت کنند.

انتهای پیام/  

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها