امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۴:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102768
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۲۵
تعداد بازدید: 58
قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به تأکید و پیگیری

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به تأکید و پیگیری استیضاح‌کنندگان وزیر علوم برای اعلام وصول و انجام استیضاح اظهار داشت: استیضاح‌کنندگان پیگیر اعلام وصول استیضاح هستند و هیأت رئیسه مجلس نیز باید در برابر روند قانونی تمکین کند.

وی افزود: تاکنون برنامه خاصی برای دیدار و مذاکره از سوی استیضاح‌کنندگان با هیأت رئیسه مجلس در خصوص اعلام وصول در دستور کار نبوده و البته بحث استیضاح قاعده مشخص خود را دارد.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس خاطرنشان کرد: با پا در میانی رئیس مجلس شورای اسلامی و تأکید وی بر تعامل میان طرفین، استیضاح‌کنندگان برای اثبات این موضوع که به دنبال تعامل هستند به وزیر علوم یک ماه فرصت دادند تا نسبت به رفع دغدغه‌های مطرح‌ شده اقدام کند.

جعفری تصریح کرد: خواسته‌های نمایندگان از وزیر علوم خواسته‌های قانونی است و دغدغه‌های مطرح ‌شده در رابطه با استیضاح وزیر علوم دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب و نظام است و با وجود فرصت یک ‌ماهه به وزیر علوم، اقدام خاصی برای رفع دغدغه‌های اصلی صورت نگرفته است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها