امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102771
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۲۵
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار حوزه دولت، نشست وزیر کشور با مدیران و خبرنگاران رسانه‌ها صبح امروز در سالن پیامبر اعظم (ص) در ساختمان وزارت کشور برگزار شد. در ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت، نشست وزیر کشور با مدیران و خبرنگاران رسانه‌ها صبح امروز در سالن پیامبر اعظم (ص) در ساختمان وزارت کشور برگزار شد.

در این برنامه امیری قائم‌مقام و سخنگوی وزارت کشور به ارائه گزارش پرداخته و عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور پس از وی سخنرانی خواهد کرد.

* امیری: وزارت کشور درصدد تعامل مثبت با رسانه‌های جمعی است

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسینعلی امیری سخنگوی وزرات کشور در نشست وزیر کشور با مدیران و خبرنگاران رسانه ها که صبح امروز در سالن پیامبر اعظم وزارت کشور برگزار شد، با گرامیداشت روز خبرنگار گفت: در وزارت کشور اعتقاد به جایگاه رسانه‌ها و بسترسازی برای پاسخگویی مسئولین به صورت شفاف وجود دارد.

وی ادامه داد: وزارت کشور درصدد است تعامل مثبتی را با رسانه‌های جمعی داشته باشد.

سخنگوی وزارت کشور تصریح کرد: اقدام وزیر کشور در انتخاب سخنگو برای این وزارتخانه در راستای ایجاد همین تعامل مثبت با رسانه‌های جمعی بود که وزیر کشور صراحتاً بر این امر تأکید دارد که در کشور مانند استانداری‌ها و فرمانداری ها تعامل مثبتی را با خبرنگاران داشته باشد.

وی تأکید کرد: امیدواریم رسانه‌ها بتوانند در جهت تبیین گام‌های اصلی کشور و در جهت پیشرفت گام بردارند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها