امروز : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 25
۰۳:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102772
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۲۵
تعداد بازدید: 59
اصغر افتخاری مسئول کمیته سه جانبه احزاب، دولت و مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به آخرین تحولات ...

اصغر افتخاری مسئول کمیته سه جانبه احزاب، دولت و مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به آخرین تحولات در مورد قانون احزاب اظهار داشت: دبیرخانه این کمیته جلسات هر روزه‌ای را تنظیم کرده است که در این جلسات هم‌اندیشی با نمایندگان احزاب مختلف صورت می‌گیرد.

وی افزود: برخی از احزاب نظر خود درباره قانون احزاب را به صورت شفاهی و کتبی برای ما ارسال کرده‌اند و دبیرخانه نیز در حال جمع‌آوری این نظرات است.

مسئول کمیته سه جانبه احزاب، دولت و مجلس در پاسخ به این پرسش که آیا جلسه مشترکی با حضور همه احزاب، عضو کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی و دولت برگزار می‌شود یا خیر، تصریح کرد: در حال حاضر مجلس شورای اسلامی قانونی را در مورد احزاب تدوین کرده است بنابراین نظر مجلس شورای اسلامی همان طرح پیشنهادی است و از آن طرف دیگر مجلس زمان محدودی را نیز به اعلام نظر پایانی احزاب و دولت اختصاص داده است.

افتخاری اضافه کرد: نشست کارشناسان حزبی وزارت کشور همچنان در حال انجام است و به بررسی و شناسایی نقاط اجماع و افتراق این قانون پرداخته‌اند بنابراین اگر موارد افتراق تاثیرگذار وجود داشت احزاب، مجلس و نماینده مرکز پژوهش‌ها را دعوت خواهیم کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار