امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102784
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۲۵
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاج صادقی در همایش پیشکسوتان و

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم به نقل از روابط عمومی سپاه استان قم، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاج صادقی در همایش پیشکسوتان و بازنشستگان معاونت عملیات سپاه امام علی بن ابیطالب(ع)  که در سالن شهید درویش ستاد فرماندهی سپاه استان قم برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به اینکه تنها آرزویم این بوده است که خداوند مرا با رزمندگان و شهداء همنشین فرماید، اظهار کرد: یکی از سنت‌ها و قانون‌های الهی که تغییرناپذیر است این است که همواره جنگ بین جبهه حق و باطل استمرار داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه سنگرنشینان جبهه حق همواره باید نوع و محور حمله دشمنان را بدانند ابراز کرد: سنگرنشینان جبهه حق باید مطلع و آگاه باشند که در هر زمان دشمنان با چه نوع ابزاری کار می‌کند تا دچار غافلگیری نشوند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: یکی از نعمت‌های بزرگ الهی، وجود مالک اشتر زمان و ولی خدا، یعنی مقام معظم رهبری است.

حاج صادقی گام برداشتن در صراط مستقیم را از مهمترین وظایف جبهه حق دانست و ادامه داد: باید بدانیم که دشمن اصلی کدام است و برای همه میزها و گزینه‌های رو میز آماده باشیم.

وی در ادامه هدف اصلی دشمنان را ضربه بر پیکره دین و انقلاب خواند و خاطرنشان کرد: دشمنان قطع پیوند ولایت و امت را از مهمترین دسیسه‌های خود قرار دادند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به اینکه دشمنان با تضعیف روحیه جهادی و شهادت طلبی سعی دارند منعویت را در جامعه از بین ببرند، تصریح کرد: یکی از مهمترین اهداف دشمنان این است که روحیه جهادی و شهادت طلبی را تبدیل به روحیه راحت طلبی و دنیا گرایی کنند.

انتهای پیام/2258/ع

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار