امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۴:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102785
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۲۵
تعداد بازدید: 29
به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیام‌های جداگانه‌ای به «نبیه‌بری» رئیس مجلس

به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیام‌های جداگانه‌ای به «نبیه‌بری» رئیس مجلس نمایندگان و نیز «سیدحسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله لبنان سالروز پیروزی ملت لبنان و رزمندگان مقاومت اسلامی در جنگ 33 روزه برابر رژیم صهیونیستی را تبریک گفت.

متن پیام‌های مزبور به شرح ذیل است:

حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای سیدحسن نصرالله

دبیر کل محترم حزب‌الله لبنان

السلام‌علیکم و رحمة‌الله و برکاته

خرسندم فرارسیدن سالروز حماسه بیاد ماندنی پیروزی ملت بزرگ لبنان و فرزندان مجاهدش در مقاومت اسلامی طی جنگ سی و سه روزه را در برابر دشمن صهیونیستی به جنابعالی، رزمندگان مقاومت اسلامی و ملت عزیز لبنان صمیمانه تبریک گویم.

بی‌تردید این پیروزی بزرگ تنها در پرتو عنایات خداوند منان و ایستادگی، پایداری و جانفشانی‌های ملت بزرگ لبنان به ویژه مردان غیور مقاومت اسلامی حاصل گردید. این موفقیت تاریخی نشان می‌دهد قدرت و توان مقاومت اسلامی ضامن امنیت، آرامش و استقلال لبنان در مقابل رژیم متجاوز صهیونیستی می‌باشد و از سوی دیگر ایستادگی، مقاومت و مبارزه تنها را رهایی سرزمین اشغالی فلسطین خواهد بود.

سربلندی، بهروزی روزافزون جنابعالی و مقاومت اسلامی لبنان را از خداوند منان مسئله دارم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

جناب آقای نبیه‌بری

رئیس محترم مجلس نمایندگان جمهوری لبنان

السلام‌علیکم و رحمة‌الله و برکاته

مایلم فرارسیدن سالروز پیروزی بزرگ و تاریخی ملت عزیز و مقاوم لبنان در برابر رژیم صهیونیستی طی جنگ سی و سه روزه را صمیمانه به جنابعالی و دولت و ملت دوست و برادر جمهوری لبنان تبریک گویم.

بی‌شک این رخداد به یاد ماندنی که نتیجه ایثار و مجاهدت رزمندگان مقاومت و وحدت و همدلی رهبران لبنانی به ویژه جنابعالی و دبیرکل محترم حزب‌الله حاصل گردیده نشان می‌دهد موفقیت‌های بزرگ آینده در برابر رژیم اشغالگر فلسطین تنها از این مسیر به دست خواهد آمد.

بی‌تردید آینده متعلق به ملت‌های مسلمان و جوانان مؤمن و انقلابی خواهد بود و رژیم اشغالگر قدس به سوی زوال خواهد رفت.

از خداوند منان سربلندی، عزت و سعادت جنابعالی، نمایندگان مجلس و دولت و ملت بزرگ لبنان را مسألت دارم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها