امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۴:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102798
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۲۵
تعداد بازدید: 155
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اردوی 4 روزه رزم ولایت در جنگل، در استان مازندران منطقه سوادکوه با شرکت 2 گردان از دانشجویان دوره ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اردوی 4 روزه رزم ولایت در جنگل، در استان مازندران منطقه سوادکوه با شرکت 2 گردان از دانشجویان دوره یازدهم افسر محصل دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) برگزار شد.

این اردوی رزمی با هدف آشنایی فراگیران با مهارت‌های نوین رزم در جنگل، زندگی در شرایط سخت، آموزش راهپیمایی تاکتیکی، آموزش اجرای تاخت، آموزش کمین و ضد کمین در محیط جنگل، نفوذ در محیط‌های جنگلی توسط گروه‌های آموزشی دانشکده تربیت جهادی صورت گرفت.

فرمانده اردوی ولایت، سرهنگ سیدنصرالله حسینی‌پور با شرکت در جلسه شورای روستای و لیلا (محل اردو) با بیان اینکه هدف از اردوی رزمی جنگل حفظ آمادگی دفاعی و افرایش روحیه جهادی است، گفت: از دیگر اهداف این اردو رسیدگی به وضعیت معیشت مردم منطقه و محرومان است که در این خصوص با هماهنگی با سازمان‌های مستقر در منطقه اقدام به کمک در رفع مشکلات از جمله مشکلات آب و برق روستا بوده و در این راستا طی 2 روز 12000 لیتر آب به مخازن روستا انتقال یافت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها