امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 1
۰۹:۳۳
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1028
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۹
تعداد بازدید: 430
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، این بازیگر جوان سیاه پوست هم در چند هفته اخیر، از تمایل خود برای همکاری با این پروژه ابر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، این بازیگر جوان سیاه پوست هم در چند هفته اخیر، از تمایل خود برای همکاری با این پروژه ابر قهرمانانه و کمیک استریپی صحبت کرده است.

چستانت می‌گوید:« با این کاراکتر آشنایی زیادی دارم و به یک نوعی، او را به خودم نزدیک می‌بینم. اگر تهیه کننده فیلم مرا دعوت به همکاری کنند، این دعوت را قبول خواهم کرد.»

بحث حضور موریس چستانت در نقش بلک پانتر در «آونجرز2» در حالی مطرح شده است، که هنوز معلوم نیست آیا این کاراکتر در قصه فیلم حضور دارد یا خیر.

در داستان کمیک استریپی «آونجرز2» ،بلک پانتر یکی از شخصیت‌هایی است که در ماجراهای آن حضور و نقش فعال و مهمی دارد.

اما از آنجا که هنوز اطلاعی از قصه فیلم‌نامه دومین قسمت فیلم «آونجرز2» اطلاعی در دست نیست، کسی نمی‌داند کاراکتر بلک پانتر هم در کنار بقیه ابر قهرمانان قسمت اول فیلم، در ماجراجویی‌های آن شرکت دارد یا خیر.

بحث حضور کاراکتر بلک پانتر در «آونجرز2» در زمانی در رسانه‌های گروهی بازتاب زیادی پیدا کرده ، که برخی از منابع نزدیک به شرکت فیلم‌سازی مارول می‌گویند احتمال زیادی وجود دارد این کاراکتر در یک فیلم مستقل سینمایی به دیدار تماشاگران سینما بیاید.

آن‌ها عقیده دارند مسئولان شرکت مارول(که مالک قصه مصور و ابر قهرمانانه «بلک پانتر» است) در تدارک تولید فیلمی سینمایی به همین نام هستند و می‌خواهند کاراکتر بلک پانتر را در آن معرفی کنند.

تا این لحظه، هیچ چیزی در ارتباط با موضوع بلک پانتر از سوی مسئولان شرکت فیلم‌سازی مارول تائید نشده است. به همین دلیل ، تمام حرف‌ها و بحث‌ها در ارتباط با آن، در حد یک شایعه رسانه‌ای است.

موریس چستانت تابستان امسال در قسمت دوم مجموعه فیلم کمدی و اکشن «کیک» ، در نقش یک ابرقهرمان متفاوت به دیدار تماشاگران سینما خواهد آمد.

«آونجرز2» هنوز جلوی دوربین نرفته است، ولی قرار است برای نمایش عمومی در اول ماه مه سال 2015 آماده شود ، رابرت داونی جونیور، کریس ایوانز، کریس همسورث ، جرمی رنر، اسکارلت جوهانسن، ساموئل ال جکسن و مارک روفالو بازیگران اصلی این اکشن ماجراجویانه کمیک استریپی هستند.

جاس ودون این فیلم را کارگردانی خواهد کرد.او کارگردان قسمت اول فیلم _که بیش از 400 میلیون دلار در سینماهای آمریکای شمالی فروش کرد-هم بود.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها