امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102817
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تجمع اعتراضی بیش از 250 دانش‌آموز تهرانی مقابل دفتر سازمان ملل متحد برگزار شد و

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تجمع اعتراضی بیش از 250 دانش‌آموز تهرانی مقابل دفتر سازمان ملل متحد برگزار شد و دانش‌آموزان با شعارهای ضد صهیونیستی انزجار خود از حملات بی‌رحمانه به مردم و کودکان غزه را نشان دادند.

همچنین حامد علامتی، دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سراسر کشور در جمع دانش‌آموزان تجمع کننده سخنرانی کرد و در پایان نیز بیانیه اعتراضی دانش‌آموزان قرائت شد.

در پایان نیز یکی از دانش‌آموزان عضو اتحادیه به همراه دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان بیانیه پایانی را به کریمی، نماینده حاضر در دفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در تهران تحویل دادند.

کریمی، نماینده حاضر در دفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در تهران پس از دریافت بیانیه اعتراضی دانش‌آموزان گفت: حتماً این بیانیه را خدمت «گری لوییس» نماینده مقیم سازمان ملل ارائه می‌دهم و مطمئن باشید این بیانیه به دفتر مرکزی سازمان ملل ارسال می‌شود.

به گزارش فارس، تجمع اعتراضی دانش‌آموزان تهرانی در حمایت از مردم و کودکان بی دفاع فلسطین و غزه در ساعت 11.05 به پایان رسید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها