امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۶:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102821
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
بهمن بهمنی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه هر پدیده خارج ار عرف و قانون حتی اگر یک مورد باشد در شأن کشور ما نیست گفت: حدود مجاز روابط ...

بهمن بهمنی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه هر پدیده خارج ار عرف و قانون حتی اگر یک مورد باشد در شأن کشور ما نیست گفت: حدود مجاز روابط بین زنان و مردان در شرع و قانون تعریف شده است اما متأسفانه هم اکنون در جامعه شکل‌های ممنوعی از روابط نیز دیده می‌شود که جای تأمل دارد.

وی ادامه داد: در ازدواج‌ها باید حتما نیت ازدواج، قصد خیر و تشکیل خانواده در اولویت باشد ارتباطاتی که خارج از عرف و شرع وجود دارد باعث میشود ارکان عاطفی و صمیمانه در ازدواج پایدار تحت الشعاع قرار گیرد و از سوی دیگر تنوع طلبی را زیاد می‌کند.

مدیر کل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان افزود: کم شدن تعهد طرفین نسبت به یکدیگر ازدواج‌ها را به دوستی‌های دم دستی تبدیل می‌کند در حالیکه در ازدواج واقعی از انرژی زمان حال برای ساختن آینده استفاده می‌شود هرچند روابط خارج از عرف هنوز در جامعه زیاد نشده است اما حتی اگر یک مورد نیز وجود داشته باشد پسندیده نیست و لازم است جوانان را در مورد عواقب این ارتباطات هوشیار کرد چرا که اینگونه ارتباطات ارکان رشد و سلامت را ضعیف کرده و تنها محصول آن تنوع طلبی است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها