امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102825
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از فیروزکوه، نیما سراج ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی شوراهای اسلامی‌ که در فرمانداری فیروزکوه برگزار شد، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از فیروزکوه، نیما سراج ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی شوراهای اسلامی‌ که در فرمانداری فیروزکوه برگزار شد، ضمن اشاره به غیرقابل وصول بودن عوارض شهرداری از ادارات و شهروندان خواست تا در این زمینه همکاری کنند.

وی بیان داشت: مسئولان استانی باید به صورت ویژه به بررسی این موضوع بپردازند و رئیس عالی شورای استان تهران، طرحی را باید برای اصلاح قانون به مجلس شورای اسلامی‌ ارائه کند.

سراج به قدمت 70 ساله ساختمان بیمارستان هفتم‌تیر شهرستان فیروزکوه اشاره و بیان کرد: این ساختمان مربوط به اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فیروزکوه است.

رئیس شورای اسلامی شهر ‌فیروزکوه افزود: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی باید این ساختمان را به اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان فیروزکوه تحویل دهد.

وی اظهار کرد: برای تبدیل ساختمان قدیمی ‌بیمارستان هفتم‌تیر فیروزکوه به موزه شهر باید حریم مسیر کنار بیمارستان از یک سمت و حریم رودخانه کنگرخانی از سمت دیگر آزادسازی شود.

سراج اعلام کرد: شورای اسلامی ‌شهر فیروزکوه اجرای این طرح را مورد حمایت قرار می‌دهد؛ همچنین باید برای تحقق این امر اعتبار لازم در نظر گرفته شود.
انتهای پیام/67012/س20/چ3000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها