امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102826
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از نهاوند، محسن اقبالیان امروز در جمع خبرنگاران افزود: سرقت کابل برق در نهاوند بسیار کاهش یافته به‌طوری ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از نهاوند، محسن اقبالیان امروز در جمع خبرنگاران افزود: سرقت کابل برق در نهاوند بسیار کاهش یافته به‌طوری که پیش از این در سال بیش از 35 مورد سرقت کابل برق داشتیم که در ماه گذشته تاکنون حتی یک مورد سرقت کابل برق در این شهرستان گزارش نشده است.

وی تصریح کرد: تامین امنیت و افزایش احساس امنیت در طول ایام سال به‌ویژه روزهای تعطیل از ماموریت‌های کارکنان انتظامی در شهرستان است که برای رسیدن به این مهم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

اقبالیان خاطرنشان کرد: در ایام تعطیل که عموم شهروندان به مسافرت یا تفریح می‌روند با ایجاد بیش از 70 گروه گشت و بازرسی امنیت کامل را در سطح شهر ایجاد می‌کنیم.

وی رسالت خبرنگاری را خطیر خواند و گفت: خبرنگاران زبان گویای مردم و انتقال دهنده مسائل و مشکلات مردم به مسئولان هستند.

اقبالیان شهرستان نهاوند را به لحاظ موقیعت جغرافیای از جمله شهرستانهایی خواند که محل تردد استان‌های غربی کشور به شرق و مرکز است و گفت: این شهرستان به مکان ناامنی برای سوداگران مرگ و قاچاقچیان تبدیل شده است.

وی انتقاد سازنده و به دور از حب و بغض را سازنده خواند و اضافه کرد: بدون انتقاد سازنده نمی‌توان کار مطلوب و موثر انجام داد بنابراین خبرنگاران در این زمینه باید به دور از هرگونه غرض‌ورزی و موضع‌گیری شخصی و جناحی در جهت تنویر افکار عمومی گام بردارند.

انتهای پیام/89037/ع30/ژ1001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها