امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۲:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102829
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امروز مقابل دفتر سازمان ملل متحد در تهران حال و هوای خاصی وجود داشت؛ دانش‌آموزان ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امروز مقابل دفتر سازمان ملل متحد در تهران حال و هوای خاصی وجود داشت؛ دانش‌آموزان با تجمع و در حمایت از کودکان و مردم مظلوم فلسطین، انزجار خود را از این رژیم جعلی با شعارهای ضد صهیونیستی فریاد زدند.

حضور دانش‌آموزانی با سن و سال کم و با در دست داشتن تصاویر کودکان و نوجوانانی که این روزها در غزه به خاک و خون کشیده می‌شوند، نشان از توجه و اهمیت تعلیم و تربیت به مردم مظلوم در کشورمان دارد.

این تجمع به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان سراسر کشور و با حضور بیش از 250 دانش آموز تهرانی از ساعت 10 صبح مقابل دفتر سازمان ملل متحد در تهران آغاز و با قرائت بیانیه پایانی به اتمام رسید.

*علامتی: رژیم صهیونیستی طعم سیلی‌های دانش‌آموزان را خواهد چشید

حامد علامتی، دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان کشور در این تجمع اظهار داشت: امروز دانش‌آموزان آمده‌اند تا بگویند در کنار مردم بی‌دفاع و کودکان و دانش‌آموزان غزه هستند.

وی افزود: اسرائیل بداند این جنگ بالاخره با خفت تمام برای صهیونیست‌ها تمام می‌شود، اما دانش‌آموزان عضو باشگاه ضد صهیونیسم در تمام دنیا نبرد خود با صهیونیست‌ها را تا نقطه آرمانی یعنی حذف اسرائیل از روزگار ادامه خواهند داد.

علامتی ادامه داد: به زودی رژیم منحوس صهیونیستی طعم سیلی‌های دانش‌آموزان سراسر جهان را خواهند چشید.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان اضافه کرد: امروز آمده‌ایم تا جنایات وحشیانه سگ هار منطقه را محکوم کنیم؛ امروز آمده‌ایم سکوت مجامع بین المللی را محکوم کنیم.

وی افزود: امروز در این مکان تجمع کردیم تا از جبهه مقاومت حمایت کنیم زیرا هر روز صدای بلندگوهای دفاع از حقوق بشر و حمایت از صلح و امنیت جهانی، فضای ذهن ما را پر می‌کند، در حالی که کودکانی را می‌بینیم که در خانه‌ها‌یشان به شهادت می‌رسند و زنانی که در خانه‌هایشان مورد حمله قرار می‌گیرند.

علامتی خاطرنشان کرد: مردم یک کشور قتل عام می‌شوند تنها به این دلیل که صهیونیسم‌ها تصمیم گرفته‌اند صاحب کشوری باشند.

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خاطرنشان کرد: صدای بلندگوهای ابر قدرت‌ها چنان بلند است که حتی کسی صدای گلوله‌ها و انفجارهای اسرائیلیان را نمی‌شنود، اما امروز صدای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را چنان سر می‌دهیم که مجالی برای صدای بلندگوهای سراسر دروغ ابر قدرت‌ها باقی نماند.

*اظهار نظرات جالب دانش‌آموزان در دفاع از مردم بی دفاع غزه

حسین مینا کاوه، دانش‌آموز دوم دبیرستانی و عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین اینجا آمدم تا به مردم جهان بگویم مردم فلسطین تنها نیستند و اگر رهبر اجازه دهد اسرائیل را با خاک یکسان می‌کنیم، حتی با مشت‌‌های گره کرده و کوچک خودمان.

سید محمد قاسمی تهرانی، دانش‌آموز سوم دبیرستانی از قرچک و عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان تصریح کرد: برای حمایت از مردم و دانش‌آموزان غزه به اینجا آمده‌ایم تا با شعار و مشت‌های گره کرده پاسخ تجاوزات رژیم صهیونیستی را بدهیم و این وظیفه شرعی ما است.

پویا قاسمی، دانش‌آموز سوم دبیرستانی هم با بیان اینکه از حق مردم مظلوم فلسطین دفاع می‌کنیم، خاطرنشان کرد: تا چه زمانی سازمان ملل و دیگر سازمان‌های بین‌المللی می‌خواهند در مقابل این فجایع غزه سکوت کنند.

وی افزود: ما خودمان را برادران دینی مردم مظلوم فلسطین می‌دانیم.

علیرضا مولایی، دانش‌آموز سوم دبیرستانی هم در این تجمع گفت: آنها می‌گویند داریم نظامی‌ها را هدف قرار می‌دهیم در حالی که آنها به کودکان بی‌دفاع حمله می‌کنند.

محمد فرید، یکی دیگر از دانش‌آموزان تجمع کننده در مقابل دفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در ایران به خبرنگار فارس گفت: برای دفاع از مردم مظلوم غزه و پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی اینجا آمده‌ایم تا به مردم جهان بگوییم که مردم مسلمان جهان یکپارچه و یک دست هستند.

امیر فراهانی، دانش‌آموز سوم دبیرستانی و عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان اظهار داشت: نمی‌گذاریم خون مردم غزه پایمال شود و کمک به مردم مظلوم فلسطین را وظیفه خود می‌دانیم.

بهروز ایوبی، یکی دیگر از دانش‌آموزان گفت: برای این در مقابل دفتر نمایندگی سازمان ملل متحد آمده‌ام که ناکارآمدی این سازمان را گوش زد کنم و به سازمان‌های بین‌المللی بگویم تا چه زمانی می‌خواهید در برابر این تجاوزات سکوت کنید.

جلال واحدی، دانش‌آموز سوم دبیرستانی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; عنوان کرد: اینجا آمده‌ام چون سازمان ملل تنها سازمانی است که می‌تواند از مردم مظلوم غزه دفاع کند.

*بیانیه دانش‌آموزان تجمع کننده: محافل بین‌المللی کشتار کودکان و مردم مظلوم را با سکوت خود تایید کردند

همچنین در این تجمع اعتراضی بیانیه پایانی توسط یکی از دانش‌آموزان و اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان قرائت شد.

در این بیانیه آمده است:‌ جنایات گسترده و وحشیانه سگ‌های آمریکا در نوار غزه و دیگر نقاط سرزمین فلسطینی با هدف شکستن دست اتحاد مقاومت در حالی رقم خورد که محافل بین‌المللی کشتار کودکان و مردم مظلوم را با سکوت خود تأیید کردند.

این بیانیه می‌افزاید: سازمان‌های بین‌المللی با تحریف حقوق بشر برای رژیم صهیونیستی جهانی را ترسیم کردند که تمام آن برای منافع صهیونیست‌ها رقم می‌خورد. چه زیبا رهبر معظم انقلاب فرمودند ساختار و سازوکار غیر منطقی شورای امنیت ناعادلانه و کاملا غیر دموکراتیک است. این یک دیکتاتوری آشکار و یک وضعیت کهنه و منسوخ و تاریخ مصرف گذشته است.

در ادامه این بیانیه آمده است:‌ با سوء استفاده از همین سازوکار غلط است که آمریکا و همدستانش توانسته‌اند زورگویی‌های خود را در لباس مفاهیم شریف بر دنیا تحمیل کنند. آنها می‌گویند حقوق بشر و منافع غرب را اراده می‌کنند. می‌گویند دموکراسی و دخالت نظامی در کشور را بجای آن می‌نشانند و می‌گویند مبارزه با تروریست و مردم بی‌دفاع روستاها و شهرها را آماج بمب‌ها و سلاح خود می‌سازند. در نگاه آنها بشریت به شهروندان درجه یک و دو تقسیم می‌شود. رژیم سفاک صهیونیستی با جنایات خود ثابت کرد که با کلاهک‌های هسته‌ای که در اختیار دارد تهدیدی جدی و خطری عمده برای صلح و امنیت جهانی است. کلاهک‌های رژیم صهیونیستی خطری نه برای منطقه که برای دنیا به شمار می‌رود.

این بیانیه می‌افزاید: رژیمی که حتی عضو پیمان NPT نیست و با حمایت آمریکا در مقابل جامعه جهانی ایستاده و هرگز اجازه بازدید از مراکز هسته‌ای خود را به بازرسان آژانس ملی هسته‌ای نمی‌دهد. رژیم صهیونیستی با انتشار شبکه‌های رسانه‌ای دنیا تلاش در گمراهی و انحراف به افکار جهان کرده و امکان مخابره فجایع و نسل‌کشی مردم فلسطین را نمی‌دهد و با حرکتی وقیحانه سعی در تروریسم‌ نشان دادن ملت مقاوم فلسطین دارد.

اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان برای حفظ روحیه استکبارستیزی همه نوجوانان و جوانان آزاده، باشگاه بین‌المللی دانش‌آموزان ضد صهیونیستی را تهدید کرده تا با انسجام و سازماندهی مناسب بستری برای تحقق کامل جهان بدون صهیونیست فراهم کند.

از همه دانش‌آموزان هوشیار جامعه جهانی دعوت می‌شود تا با حضور خود در این جریان حماسی نقش خود را در تحقق جهان بدون صهیونیست ایفا می‌کنند.

*تحویل بیانیه اعتراضی دانش‌آموزان به نماینده دفتر سازمان ملل در تهران

به گزارش فارس، در پایان این تجمع اعتراضی نیز یکی از دانش‌آموزان عضو اتحادیه به همراه دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان بیانیه پایانی را به کریمی، نماینده حاضر در دفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در تهران تحویل دادند.

کریمی، نماینده حاضر در دفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در تهران پس از دریافت بیانیه اعتراضی دانش‌آموزان گفت: حتماً این بیانیه را خدمت «گری لوییس» نماینده مقیم سازمان ملل ارائه می‌دهم و مطمئن باشید این بیانیه به دفتر مرکزی سازمان ملل ارسال می‌شود.

به گزارش فارس، تجمع اعتراضی دانش‌آموزان تهرانی در حمایت از مردم و کودکان بی دفاع فلسطین و غزه در ساعت 11.05 به پایان رسید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها