امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۶:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102836
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سنندج، فریدون خدابنده‌لو ظهر امروز در کارگروه کمیته بیماران خاص که در سالن شهدای گمنام استانداری ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از سنندج، فریدون خدابنده‌لو ظهر امروز در کارگروه کمیته بیماران خاص که در سالن شهدای گمنام استانداری برگزار شد، اظهار کرد: در حوزه عملکرد سازمان تامین اجتماعی در سطح استان فعالیت‌های خود را در راستای رفع مشکلات مربوط به بیماران و افراد زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی پیش برده‌ایم.

مدیرکل تامین اجتماعی کردستان افزود: 100 درصد درمان افراد زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی به صورت رایگان است در این زمینه مشکل خاصی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه تمام بازنشسته‌های سازمان تامین اجتماعی در سطح استان دارای بیمه تکمیلی هستند، بیان کرد: تمام مستمری بگیران تامین اجتماعی کردستان بیمه تکمیلی دارند.

این مقام مسئول به آمار مستمری بگیران تامین اجتماعی در سطح استان اشاره کرد و گفت: 20 هزار نفر مستمری بگیر تامین اجتماعی در کردستان وجود دارد. 200 نفر از بیماران خاص در سطح استان زیر پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند.

وی با بیان اینکه میانگین افراد زیرپوشش تامین اجتماعی در استان نسبت به شاخص کشوری به میزان بالاتر و این آمار در کشور 6 به 7 و در کردستان 10 به یک است، خاطرنشان کرد: آمار بیمه شدگان تامین اجتماعی در سطح استان به میزان 5.6 درصد افزایش داشته است.

مدیرکل تامین اجتماعی کردستان در پایان تصریح کرد: 700 هزار نفر از مردم کردستان زیر پوشش خدمات تامین اجتماعی قرار دارند.
انتهای پیام/79013/خ20/چ3000

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها