امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102838
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
سردار شهرام عباسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه از دستگیری 57 تبعه خارجی در هفته جاری خبر داد و اظهار داشت: مبارزه با قاچاق انسان در ...

سردار شهرام عباسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه از دستگیری 57 تبعه خارجی در هفته جاری خبر داد و اظهار داشت: مبارزه با قاچاق انسان در اولویت برنامه‌های کاری ما قرار داشته و اجازه خروج غیر قانونی به اتباع بیگانه را نخواهیم داد.

وی تصریح کرد: افزایش ضریب امنیتی و انسداد نوار مرزی عامل اصلی موفقیت مرزبانان استان در دستگیری اتباع بیگانه و مقابله با عاملان این موضوع است.

عباسی با بیان اینکه اتباع بیگانه از هنگ‌های شمالی استان از جمله ماکو، خوی، ارومیه و سلماس دستگیر شده‌اند، افزود: مبارزه همه جانبه با این پدیده در دستور کار مرزبانی قرار دارد و اجازه خروج غیر قانونی را به اتباع بیگانه نخواهیم داد.

فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی به اخذ سرنخ‌های اولیه در خصوص شناسایی عاملان و سرکرده‌های قاچاق انسان اشاره کرد و گفت: با اقدامات گسترده و کار اطلاعاتی مرزبانان استان موفق شدیم سرنخ‌هایی در خصوص عاملان قاچاق انسان به دست آوریم که هماهنگی‌های لازم برای دستگیری آن‌ها در دست اقدام است.

انتهای پیام/61001/ط20/آ3004

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها