امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۸:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102874
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 120
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روزنامه تشرین سوریه در گزارشی حملات آمریکا به برخی نقاط در عراق به نام حمله به داعش را به باد انتقاد ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روزنامه تشرین سوریه در گزارشی حملات آمریکا به برخی نقاط در عراق به نام حمله به داعش را به باد انتقاد گرفت و آن را نمایشی خواند.
روزنامه تشرین در این گزارش به جنگ غزه اشاره کرد و نوشت: حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه، نابودی منازل و به کارگیری سلاحهای ممنوعه همچنان ادامه دارد. رژیم صهیونیستی در تجاوز خود به نوار غزه همه خط قرمزها را پشت سر گذاشته و همه قوانین منشور سازمان ملل را نقض کرده است. از همه مهمتر اینکه صهیونیستها مستقیما به مکانهای وابسته به سازمان ملل متحد حمله کردند و غیر نظامیان فلسطینی را که در این مکانها مأوی گرفته بودند، بمباران کرد.

تشری نوشت: شورای امنیت و سازمان ملل و برخی از نمایندگان دائمی در این شورا خوب می دانند که تاریخ رژیم صهیونیستی مملوء از جنایات و حمله به مقرهای سازمان ملل است؛ چرا که صهیونیستها به اردوگاه سازمان ملل در قانا حمله کردند و صدها کودک نیز در این میان به خاک و خون کشیده شد. ولی این جنایت از حمله سال 2006 بی رحمانه تر نبود؛ به طوری که در آن حمله شماری از اعضای نیروهای موقت سازمان ملل (یونیفل) کشته شدند.

به گفته تشرین، این چنین است که رژیم صهیونیستی زیر لوای حمایت سیاسی آمریکا به جنایات و تجاوزات خود ادامه می دهد. در واقع آمریکا نخستین حامی صهیونیستها و گروههای تروریستی تکفیری است که در افغانستان، عراق و لیبی و سوریه رشد کردند. این در حالی است که اگر در حال حاضر آمریکا برخی از جنگنده های خود را برای بمباران داعش فرستاده یا وزیر امور خارجه فرانسه به بهانه هماهنگی برای مبارزه با تروریسم به بغداد و اربیل رفته است، به این معنا نیست که واشنگتن و برخی از کشورهای استعمارگر مواضع جانبدارنه خود از گروههای تروریستی را تغییر داده‌اند.

تشرین افزود: روزنامه‌های آمریکایی و غربی نیز بر این مسئله صحه می‌گذارند، زیرا بیشتر اوقات می‌نویسند که هر کس می‌خواهد با تروریسم مقابله کند، باید درعراق، مالی، سوریه، لیبی و یمن دست به چنین کاری بزند و فقط به حملات تزئینی آمریکا و غرب اکتفا نکنند.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها