امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۰۵:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102883
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از تلویزیون العراقیه، نوری المالکی نخست وزیر سابق عراق در خصوص اقدام امروز «همپیمانی ملی» در معرفی

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;  به نقل از تلویزیون العراقیه، نوری المالکی نخست وزیر سابق عراق در خصوص اقدام امروز «همپیمانی ملی» در معرفی «حیدر العبادی» به عنوان نامزد خود برای نخست‌وزیری عراق گفت: معرفی العبادی نقض قانون است و ارزشی ندارد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه 103 کرسی پارلمان عراق و سه میلیون رای عراقیی‌ها در اختیار ائتلاف تحت رهبری وی(ائتلاف دولت قانون) است، تصریح کرد که ادله‌هایی از جمله تعداد آرا و کرسی ها به سود ماست و ائتلاف دولت قانون بزرگترین ائتلاف پارلمان است.
المالکی در حالی که در کنار اعضای ائتلاف دولت قانون سخنرانی می‌کرد با اشاره به اینکه درباره زمان اعلام نامزد تشکیل کابینه هم بر خلاف قانون عمل شده، ابراز داشت که دادگاه فدرال با این امر مخالفت کرد.
وی در ادامه از دولت آمریکا هم به دلیل حمایت از معرفی شدن العبادی به عنوان مسئول تشکیل کابینه جدی انتقاد کرد و گفت که واشنگتن پشت سر کسانی که قانون را نقض کرده‌اند، ایستاده است.
در حال تکمیل.. انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها