امروز : جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 27
۱۸:۲۰
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1029
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۹
تعداد بازدید: 333
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، هم زمان با پیوستن رامیرز به این پرورژه دلهره آور و فرا طبیعی، اعلام شد الیویا مون هم در این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، هم زمان با پیوستن رامیرز به این پرورژه دلهره آور و فرا طبیعی، اعلام شد الیویا مون هم در این فیلم بازی خواهد داشت.

اریک بانا بازیگر فیلم‌های «هانا» ، «هالک» و قسمت اول نسخه احیا شده«سفرهای سیاره‌ای» قرار است در نقش اصلی «از شب بر حذر باش» بازی کند.

اریک رامیرز قبل از این در فیلم‌های «سی‌دقیقه پس از نیمه شب » و «خشم تایتان‌ها» بازی کرده و هفته قبل هم اعلام شد قرار است در درام ورزشی و شرح حال گونه «دست های سنگی» بازی کند.او در این فیلم در نقش روبرتو دوران مشت زن سرشناس بازی خواهد کرد.

«از شب برحذر باش» ،در حال و هوای کارهای قبلی اسکات دریکسن همچون «روزی که زمین از حرکت ایستاد» و «جن‌گیری امیلی رز» خواهد بود.

فیلم‌نامه این درام دلهره‌آور را خود اریکسن با همکاری پل هویس بوردمن نوشته و گفته می‌شود از حال و هوای خاص و ویژه‌ای برخوردار است.

قصه فیلم‌نامه درباره پلیسی اهل نیویورک است که هنگام تحقیق بر روی یک پرونده جنایی عجیب و غریب، با یک کشیش مرموز آشنا می‌شود.

این مامور پلیس اعتقادات مذهبی قوی و محکمی ندارد و ملاقات با کشیش، باعث می‌ شود تا وی در دیدگاه‌هایش تجدید نظر کند و اوقات بیشتری را به مطالعات مذهبی اختصاص دهد.

همکاری مامور پلیس و کشیش باعث می شو‌َد تا حل پرونده عجیب و غریب جنایی به سرعت پیش برود. اما آن‌ها باید با یک سری نیروهای فرا طبیعی که در کارشان مانع ایجاد می‌کنند، مقابله کنند.

جری بروکهایمر تهیه کنتنده فیلم می‌گوید: «من از مدت‌ها قبل در فکر تولید این اکشن دلهره‌آور فراطبیعی بودم. قصه‌ای اصیل و جذاب دارد که حتماً مورد پسند تماشاگران قرار خواهد گرفت. مطمئن هستم ادگاه رامیرز حس و حال خوبی به قصه فیلم خواهد داد.»

نقش افسر پلیس فیلم را اریک بانا بازی خواهد کرد و رامیرز هم در نقش کشیش مرموز قصه ایفای نقش خواهد کرد. او دانسته‌های زیادی درباره افسر پلیس دارد و تلاش می‌کند ضمن کمک به او برای حل پرونده‌اش، روح او را هم نجات دهد و تحولی در نگاه و نگرش وی به وجود بیاورد.

کلید فیلم‌برداری «از شب برحذر باش» بیستم ماه مه در منطقه برونکس شهر نیویورک زده خواهد شد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها