امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۳:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102911
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیزدهمین «عصرانه ادبی فارس» پاسداشت پروانه نجاتی ملقب به «بانوی شعر شهدا» امروز ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سیزدهمین «عصرانه ادبی فارس» پاسداشت پروانه نجاتی ملقب به «بانوی شعر شهدا» امروز دوشنبه 20 مرداد در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; برگزار خواهد شد.

پیش از این زمان آغاز برنامه 17 اعلام شده بود که طی یک جابه‌جایی به ساعت 19 موکول شد، از این رو  بزرگذاشت این بانوی شاعره عصر امروز از ساعت 19 در پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; برپا خواهد شد.

عصرانه‌های ادبی فارس که پاسداشتی‌ برای شعرا و نویسندگان ادبیات انقلاب اسلامی است با حضور علیرضا قزوه، علی‌محمد مؤدب، محمدمهدی سیار، کامران شرفشاهی، مصطفی محدثی خراسانی، رضا اسماعیلی، حسین قرایی، حمیدرضا شکارسری، غلامرضا کافی، عبدالرحیم سعیدی‌راد، اسماعیلی امینی، سودابه امینی، شراره کامرانی، فاطمه طارمی و جمعی از علاقه‌مندان به ادبیات انقلاب اسلامی عصر امروز برگزار می‌شود.

دوست‌داران به شرکت در این محفل ادبی می‌توانند به میدان فردوسی، ابتدای خیابان انقلاب اسلامی، کوچه شاهرود مراجعه نمایند.

سیزدهمین «عصرانه ادبی فارس» در حالی برگزار می‌شود که تا پیش از این برای سودابه امینی، تقی علایی (شاعر 15 خرداد 1342)، محمدحسین انصاری‌نژاد، رضا شیبانی‌اصل و جمعی از شعرای انقلاب اسلامی این برنامه برگزار شده بود.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها