امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۰۳:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102915
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عزت الله انتظامی بازیگر پیشکسوت سینمای ایران در خصوص فیلم‌های ساخته شده در ژانر دفاع مقدس گفت: فیلم های ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، عزت الله انتظامی بازیگر پیشکسوت سینمای ایران در خصوص فیلم‌های ساخته شده در ژانر دفاع مقدس گفت: فیلم های خوبی در سال های اخیر پیرامون جبهه و جنگ ساخته شده فیلم‌های جنگی خوبی با بازی پرویز پرستویی که همچنان در ذهنها باقی‌ است.

عزت ا... انتظامی همچنین در مورد جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه گفت: کودک کشی که این جنایتکاران می کنند واقعا غیر قابل تحمل است. باید نسبت به یک چنین رفتارهای خشنی فریاد بزنیم و عکس العمل نشان دهیم. باید جلوی  اعمال زشت این خشونت گران رابه نحوی گرفت. مسئولین، اهالی هنر، رسانه‌ها و همینطور، جشنواره فیلم مقاومت برای جلوگیری این خشونت و کشتار کودکان مظلوم  و بی‌پناه هر کاری که از دستشان بر می آید باید انجام دهند. البته هنرمندان کارهای زیادی در این راه کردند.

بنابراین گزارش، «جایی برای زندگی» و «جنگ نفت کش‌ها» فیلم های جنگی است که عزت ا... انتظامی در آن به ایفای نقش پرداخته است. «جنگ نفت کش ها» و «جایی برای زندگی» به کارگردانی محمد بزرگ نیا به ترتیب در پنجمین و دهمین جشنواره  فیلم دفاع مقدس حضور داشت. 

سیزدهمین جشنواره بین­المللی فیلم مقاومت با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی در گستره «سینمای ایران» و «سینمای بین ­الملل» در قالب بخش‌های مختلف فیلم های سینمایی، سینمایی ویدیویی، کوتاه، مستند، چشم‌انداز سینمای مقاومت ایران،  نشست‌های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع مقدس و برنامه‌های جانبی همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس در ایران و چند کشور جهان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها