امروز : سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 27
۰۷:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102917
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گروه موسیقی «بیداد زمان» به سرپرستی و آواز محمدرضا منصوری  خواننده جوان موسیقی سنتی ، کنسرتی را در دو ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گروه موسیقی «بیداد زمان» به سرپرستی و آواز محمدرضا منصوری  خواننده جوان موسیقی سنتی ، کنسرتی را در دو بخش تقدیم علاقمندان می کند . بخش اول این برنامه که قطعات قدیمی و خاطره انگیز را در برمی گیرد اشعاری از معین کرمانشاهی، حسین گل گلاب شامل قطعات بیداد زمان، طاقتم ده، امید جانم، خوشه چین، ای کاروان و آواز اصفهان می شود و در بخش دوم نیز آثارجدید و قدیمی نظیر قطعات دل داده، کویر، مرغ شب، شب به گلستان تنها، ایران و آواز دشتی با اشعاری از قیصر امین پور، محمود صناعی و حسین منزوی اجرا می شود.

محمدرضا منصوری از سن 13 سالگی موسیقی را آغاز کرده است و از محضر اساتیدی چون ناظری ، پاک‌سیرت ، خدایی ، افتخاری و سراج در خوانندگی بهره برده و در اجرا های گوناگون با نوازندگان برجسته موسیقی سنتی از جمله سینا جهان آبادی ، مسعود حبیبی ، علی خشتی نژاد ، رشید رشیدپور ، علی پژوهشگر ، داوود منافی و سحاب تربتی همکاری داشته است.

افزون بر محمدرضا منصوری بعنوان سرپرست و خواننده، علی خشتی نژاد نوازنده تار، رشید رشید پور نوازنده پیانو، حسین سجودی نوازنده رباب، آیدین ترکیان نوازنده کمانچه، روزبه زرعی نوازنده دف و سازهای کوبه ای و سحاب تربتی نوازنده تمبک سایر اعضاء گروه را تشکیل می دهند.

کنسرت گروه موسیقی  بیداد زمان  23 مردادماه ، ساعت 22 در تالار وحدت بروی صحنه می رود و مخاطبان جهت تهیه بلیت این برنامه می توانند با آموزشگاه افتتاح به شماره 77941104 تماس حاصل نمایند.
 
انتهای پیام/ ا

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها