امروز : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۰۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102926
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این سایت برای اولین بار به منظور ارتباط بهتر گروه‌های نمایش عروسکی با علاقه‌مندان و بخش پژوهش فعال شده ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این سایت برای اولین بار به منظور ارتباط بهتر گروه‌های نمایش عروسکی با علاقه‌مندان و بخش پژوهش فعال شده است.  

به دلیل دوسالانه برگزارشدن جشنواره نمایش عروسکی، به همت مرضیه برومند، مقرر شد ، پس از برگزاری هر دوره جشنواره، سال بعد، سایت جشنواره به مسایل پژوهشی این حوزه و آسیب‌های نمایش عروسکی با حضور اساتید و صاحب‌نظران بپردازد.

سایت جشنواره که قرار است به سایت کاملی برای نمایش عروسکی تبدیل شود، هم اکنون شامل آرشیو دوره‌های گذشته،‌ بخش کودکان، بازار تئاتر، بانک هنرمندان نمایش عروسکی، اتاق گفت‌گو، خبر و مقالات است.

بخش آرشیو شامل نمایشهای برگزیده ، عکس و پوسترهای چهارده دوره برگزار شده جشنواره نمایش عروسکی است که به دلیل کمبود منابع مستند، این بخش با کمک هنرمندان این حوزه در حال تکمیل شدن است.

بخش کودکان که به زبان ساده، به توضیح نمایش عروسکی برای کودکان می‌پردازد و نمایش‌های مختص این گروه سنی را به آنها معرفی میکند.

در بخش بازار تئاتر، هنرمندان نمایش عروسکی می‌توانند با قراردادن فیلم نمایش خود، با صاحبان کمپانی و هنرمندان سراسر دنیا، ارتباط برقرار کرده و با جشنواره‌های دنیا، برای ارسال اثر خود، آشنا شوند.

بانک اعضای هنرمندان نمایش عروسکی نیز به معرفی هنرمندان این حوزه ،سابقه کاری و گروه آنها می‌پردازد.

در اتاق گفت‌وگو فضایی برای تبادل اطلاعات علمی، جشنواره ، مسایل پژوهشی و آفت‌های نمایش عروسکی ، فراهم می‌شود.

در بخش مقالات، هنرمندان می‌توانند مقالات، ترجمه‌ها و نوشته‌های علمی خود درخصوص نمایش عروسکی را در این بخش (پس از تأیید دبیرجشنواره ) قرار دهند.

همچنین این سایت، شامل بخشی با عنوان ارتباط با دبیر جشنواره است که برای دریافت نظر، پیشنهاد و راهکارهای عملی هنرمندان و مخاطبان جشنواره، در نظر گرفته شده است.

سایت جشنواره نمایش عروسکی به نشانی www.tehranmobarak.com در دسترس علاقه‌مندان است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها