امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102928
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
«محمد میرکیانی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره شکل‌گیری برنامه «بچه‌های غزه؛ بچه‌های ایران» گفت: اتفاق ساخت این برنامه در یک روز ...

«محمد میرکیانی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره شکل‌گیری برنامه «بچه‌های غزه؛ بچه‌های ایران» گفت: اتفاق ساخت این برنامه در یک روز تعطیل افتاد. در تعطیلات پس از عید فطر بود که آقای دارابی معاون سیما پیامکی فرستاد و اعلام کرد که برای بچه‌های غزه کاری بکنید.

وی ادامه داد: در ادامه من، آقای سلامیان تهیه کننده برنامه و آقای ملکی قائم مقام مدیر شبکه با حمایت آقای طلوعی مدیر شبکه جام جم جلسه‌ای برگزار کردیم و برای ساخت چنین برنامه‌ای صحبت کردیم. آن روز هیچ چیز حاضر نبود و ما نمی‌دانستیم چه اتفاقی می‌افتد. ضمن اینکه یکی از اقداماتمان دعوت از هنرمندان بود که بسیاری از آنها به خاطر عید فطر در تهران حضور نداشتند.

میرکیانی تصریح کرد: روز شنبه و ۲۴ ساعت بعد همه شبکه‌ها زیرنویس برگزاری این مراسم و برنامه را رفتند و به یاری خدا نیز توانستیم علاوه بر برنامه‌های خوبی که روی آنتن بردیم، تجمع بسیار تاثیرگذاری در برج میلاد تهران برگزار کنیم. ضمن اینکه چهره‌های بزرگ فرهنگی نیز از حرکت ما استقبال و حمایت کردند.

همچنین در همین رابطه سلامیان تهیه‌کننده برنامه «بچه‌های ایران؛ بچه‌های غزه» نیز به فارس گفت: این برنامه تنها صدای رسانه ملی بود که ما تلاش کردیم به بهترین نحو انجام شود.

وی تصریح کرد: این برنامه کل کشور را در بر گرفت و حتی سران سه قوه نیز در محکومیت آن پیام دادند. هنرمندان خیلی خوب استقبال کردند و تیم سازنده این برنامه که زیر ۳۵ سال بودند، سرافراز بیرون آمدند.

سلامیان ادامه داد: برای ما خیلی جالب بود که به محض راه‌اندازی این برنامه، عده‌ای نیز از خواب بیدار شدند و اقدام به راه اندازی کمپین کردند و همین موضوع باعث شد کمی کارها درهم پیش برود.

وی در ادامه از بازپخش قطعاتی از برنامه خبر داد و گفت: از فردا آیتم‌ها به صورت قطعه قطعه از تلویزیون پخش می‌شوند و این ماجرا اولین اتفاق در طول تاریخ تلویزیون بود. برای اولین بار یک برنامه به طور هم زمان و با این حجم از همه شبکه‌های تلویزیونی به روی آنتن رفت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها