امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۸:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10294
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 273
«محمد ضرار جمو»، رئیس دایره سیاسی سازمان مهاجران عرب سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، درباره کشف و ...

«محمد ضرار جمو»، رئیس دایره سیاسی سازمان مهاجران عرب سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، درباره کشف و ضبط یک خودرو جیپ صهیونیستی در نبرد شهر القصیر تاکید کرد که ضبط این خودرو بار دیگر اثبات کننده دست داشتن رژیم صهیونیستی در بحران سوریه و همکاری عمیق و گسترده گروه‌های تروریستی مسلح با این رژیم است و این امر جدیدی نیست، بلکه کشف این خودرو تاکیدی دیگر و قطعی بر این همکاری است.

جمو ادامه افزود:‌ شکست گروه‌های تروریستی و افراد مسلح در القصیر و پیشرفتی که تنها طی چند ساعت صورت گرفت را باید پیروزی تاریخی و اسطوره‌ای به شمار آورد، به خصوص آنکه منطقه القصیر از جمله مناطقی است که مزدوران و عناصر دستگاه‌های اطلاعاتی شمار زیادی از کشورها از جمله ترکیه و کشورهای غربی و رژیم صهیونیستی در آن فعالیت داشتند.

رئیس دایره سیاسی سازمان مهاجران عرب گفت: تمام تحولاتی که هم اکنون در سوریه درحال روی دادن است، بر این نکته تاکید می‌کند که اوضاع جاری در سوریه با آنچه تاکنون تصور می‌کردند، تفاوت بسیار کرده است.

وی تاکید کرد که این تغییر در بحران سوریه را باید رهاورد و نتیجه تدبیر و اندیشه رهبران سوریه در تعامل با بحران این کشور و همچنین خط مشی و سیاست متخذ شده از سوی «بشار اسد»، رئیس جمهوری سوریه به شمار آورد که هم اکنون برای جامعه بین المللی و جهان عرب و اسلام امری شناخته شده و معروف است.

این مقام سوری در ادامه تصریح کرد: هم اکنون وقت آن فرا رسیده تا دشمنان سوریه از حقیقت آنچه در سوریه جاری است، اگر چه برخلاف میل و خواست آنها باشد، اطلاع یابند و آن را بپذیرند، اگر چه در این راه تلاش بسیار کردند تا از طریق دروغ پردازی‌های رسانه حقایق را منحرف کرده و افکار عمومی جامعه بین المللی را فریب دهند، اما آنچه در القصیر روی داد، دیگر جایی برای این فریب‌کاری‌ها و دروغ پردازی‌ها از خود برجای نگذاشت.

جمو در ادامه افزود: بدون تردید اهالی شهر «القصیر» نقش بسیار مهم و بسزایی در این موفقیت بزرگ و پیروزی چشمگیر ارتش سوریه داشتند و نقش بزرگ‌تر و مهم‌تر از آن فرماندهان ارشد ارتش سوریه است که اینگونه دقیق و حساب شده برای این نبرد نقشه کشیده و برنامه ریزی کردند. حمله‌ای که ارتش سوریه از چهار طرف به سمت شهر القصیر انجام داد، تمام تلاش‌ها و اقدامات گروه‌های تروریستی و افراد مسلح برای مقابله با حملات ارتش سوریه را ناکام گذاشت.

رئیس دایره سیاسی سازمان مهاجران عرب تاکید کرد که تمام نیروهای ارتش سوریه با اخلاص و وفاداری و با هرآنچه در توان دارند، با گروه‌های تروریستی و افراد مسلح نه تنها در حمص که آن را پایتخت انقلاب خود نامیده بودند، بلکه در تمام مناطق مبارزه می‌کنند تا کشور را از لوث وجود این گروه‌ها و عناصر که جز نابودی و ویرانی و قتل و کشتار رهاوردی برای کشور سوریه و مردم آن نداشته‌اند، پاکسازی کنند.

وی افزود: با وجود تمام تلاش‌های صورت گرفته از سوی گروه‌های تروریستی و عناصر مسلح با این حال خدمات عمومی و ادارات دولتی در این استان و شهرها و مناطق مختلف آن مشغول به فعالیت است، از جمله دانشگاه حمص که با 95 دانشجو همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد و کلاس‌های آن دایر هستند.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار