امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۲۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 102984
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۰
تعداد بازدید: 71
زینب مینا امیری مقدم در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه امنیت روانی خواسته تمام زنان شاغل در اجتماع است گفت: یکی از فاکتورهای موفقیت ...

زینب مینا امیری مقدم در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس با بیان اینکه امنیت روانی خواسته تمام زنان شاغل در اجتماع است گفت: یکی از فاکتورهای موفقیت زنان داشتن امنیت روانی است تا زمان خود را بدون درگیر شدن به مسائل حاشیه‌ای صرف کار و فعالیت خود کنند.

وی ادامه داد: تمام موفقیت‌هایی که ممکن است یک خانم  به آن دست پیدا کند ارتباط مستقیم با امنیت فضای کاری او دارد و در وهله دوم باید وضعیت برای ارتقای علمی و اخلاقی زنان آماده باشد و از سوی دیگر تفاوتی میان زنان و مردان در دسترسی به مواهب اجتماعی وجود نداشته باشد.

این استاد دانشگاه خاطرنشان کرد: نکته‌ای که باید به صورت جدی به آن پرداخته شود رعایت حجاب در محیط کار است و البته حجاب تنها چادر نیست و تنها مخصوص بانوان نیز نمی‌باشد و باید شرایط به گونه ای باشد که زنان و مردان خود را موظف به رعایت حجاب در فضای کار بدانند.

امیری مقدم ادامه داد: هم اکنون افرادی وارد محیط کار می‌شوند که عده‌ای از آنها محیط کار را با پارتی و عروسی اشتباه می‌گیرند درحالیکه هیچ قانونی برای اصلاح وضعیت وجود ندارد و لازم است با قانونگرایی و تدوین قوانین در جهت سالم سازی فضای کار اقدامی در این جهت انجام شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها