امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۰۴:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1030
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۵۹
تعداد بازدید: 251
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، این فیلم را استیو اودکرت کارگردانی خواهد کرد. او و کری قبل از این در قسمت دوم «ایس ونچورا» با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، این فیلم را استیو اودکرت کارگردانی خواهد کرد. او و کری قبل از این در قسمت دوم «ایس ونچورا» با یکدیگر همکاری داشته‌اند.

قصه کمدی اجتماعی و تلخ جدید جیم کری در دوران معروف و بدنام مک کارتی در دهه پنجاه میلادی کشور آمریکا اتفاق می‌افتد و درباره فهرست سیاه (بلک لیست) است.

خط اصلی قصه«ریکی استانیسکی» در ارتباط باسه دوست صمیمی و قدیمی است .در حالی که آن‌ها بی‌خبر از همه جا در حال زندگی ساده خود هستند، موضوع جنجال برانگیز فهرست سیاه و حضور کمونیست‌ها در هالیوود مطرح می‌شود .

فیلم‌نامه فیلم را جف پوشل نوشته و اودکرت که یکی از تهیه‌کنندگان «ریکی استانیسکی»هم هست، آن را دوباره نویسی خواهد کرد.

جیم کری در قصه فیلم در نقش کاراکتر ریکی استانیسکی بازی می‌کند. او در این قصه ،یک بازیگر نه چندان معروف است که درگیر یک سری مسائل پیش‌بینی نشده می‌‌شود.

شرکت مستقل فیلم‌سازی اسمارت اینترتینمنت امر تولید این کمدی تلخ اجتماعی را به عهده دارد و هنوز زمانی برای شروع فیلم برداری آن اعلام نشده است.

جیم کری که در دهه هشتاد میلادی با بازی در کمدی‌های موفقی مثل «ماسک»، «ایس ونچورا» و «خنگ و خنگ‌تر» تبدیل به یکی از مطرح‌ترین کمدین‌های سینما شد، قبل از این هم در کمدی سیاه «مردی در ماه» بازی کرده است.

منتقدان سینمایی می‌گویند «ویکی استانیسکی» وی ،یکی از کارهای غیر متعارف و مطرح سال 2014 صنعت سینما خواهد شد.

صنعت سینما پیش از این هم در تعدادی از فیلم‌های خود به دوران مک کارتیسم پرداخته و فضای تلخ و سیاه هالیوود در آن دوران را به تصویر کشیده است.

در آن زمان، سناتور مک کارتی از حزب جمهوری‌خواه هالیوود را متهم به همکاری با اتحاد جماهیر شوروی سابق کرد و مدعی شد کمونیست‌ها هالیوود را قبضه کرده و قصد یک کودتای چپ‌گرا را دارند.

این ادعا باعث خلق و تشکیل دادگاه فعالیت‌های ضد آمریکایی در هالیوود شد و هنرمندان زیادی برای ادای توضیحات به این دادگاه فرا خوانده شدند.

بسیاری از هنرمندان مترقی آمریکا از کار اخراج شدند و فهرست سیاه شامل نام ده هنرمندی بود که حاضر به حضور در دادگاه نشدند و از ادامه فعالیت آن‌ها جلوگیری شد.

جیم کری مدتی قبل کمدی «برت واندرستن شگفت انگیز» را روی پرده سینماها داشت.این فیلم ،فروش بالایی در سالن های سینماها نکرد.
انتهای پیام/ ا
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها