امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۴:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103005
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۳۹
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی با هدف ارج نهادن به مقام والای بانوان و تعظیم این ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی با هدف ارج نهادن به مقام والای بانوان و تعظیم این واجب الهی از بانوان از ورزشکاران محجبه المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور تقدیر کرد.

بنابراین گزارش ظهر امروز با حضور شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه شهیدبهشتی از 40 نفر از بانوان محجبه حاضر در المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است در ابتدای این مراسم محمدمهدی رمضان‌زاده مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهیدبهشتی(ره) با انتقاد از وضعیت فرهنگی موجود در المپیاد دانشجویی گفت: در این المپیاد بر خلاف نامش که المپیاد فرهنگی ورزشی نامیده شد آنچه که از نتایجش پیداست کاملا تهی از بعد فرهنگی بود که ضروری است مسئولین امر در این زمینه پاسخگو باشند.

وی در ادامه افزود: دانشگاه دارای حرمت است و نمی‌شود به بهانه یک المپیاد قوانین مقررات انضباطی موجود بالاخص قوانین مربوط به حجاب تعطیل شود. اگر امروز حرمت دانشگاه شکسته شد قطعا در ایام سال تحصیلی امکان کنترل وجود نخواهد داشت.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در ادامه ضمن تشکر از بانوان محجبه حاضر در المپیاد افزود: شما با حیا و شجاعت خود نشان دادید که در هر عرصه‌ای می‌توان با حفظ حجاب اسلامی و رعایت ارزش‌ها حاضر شد و به موفقیت دست یافت و حجاب هیچ‌گاه مانع پیشرفت بانوان نیست.

لازم به ذکر است متن لوح تقدیر اهدایی به بانوان محجبه این الپمیاد به شرح زیر است:
«حفظ چادر، حفظ دین و مذهب است
شیوه زهرا و درس طینب است
سلام علیکم؛
خواهرم اینک که با حیا و عفت خود نمونه و الگوی یک زن اسلامی بودید و با حجاب خود ارزنده‌ترین زینتت را به نمایش گذاشتید و غنچه اوراق هستی‌ات را بر باد نداده و پای از دروازه عصمت برون ننهاده‌ای و با عصمت خود تاج « کَرَّمنا » بر سر نهادی و سند بندگی و عبودیت در برابر معبود را امضاء کردید و دانستید که غنچه تا غنچه است و در حجاب است هیچ کس هوس چیدنش را نمی‌کند، اما همین که حجاب بر تن درید چیده خواهد شد و حسابش با کرام الکاتبین است.

بنابراین بر خود بایسته می‌دانیم عفتت را ارج و عصمتت را ارزش نهیم و به پاس نجابتت بر خود ببالیم.
همواره در پیشگاه خداوند سربلند باشید.

محمدمهدی رمضان زاده، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهیدبهشتی(ره)»
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها