امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103012
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۳۹
تعداد بازدید: 48
جمشید جعفرپور در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به جلسه غیرعلنی امروز مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس مجلس ...

جمشید جعفرپور در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به جلسه غیرعلنی امروز مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه غیرعلنی امروز عنوان کرد که ما در هر شرایطی باید اولویت‌های کشور را در نظر داشته و آنان را از دست ندهیم.

وی ادامه داد: لاریجانی گفت که مسائل اقتصادی حل مشکلات در این حوزه اولویت اول امروز کشور است و باید نسبت به حل آنها اقدام شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: رئیس مجلس ضمن انتقاد به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور، خواهان اصلاح این گونه اظهارات بود.

جعفرپور خاطرنشان کرد: لاریجانی عنوان کرد که از جانب مجلس نیز نباید به گونه‌ای رفتار شود که این موضوع به یک منازعه بین قوای مقننه و مجریه تبدیل شود.

وی افزود: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت که حرکت قوای سه گانه باید در یک جهت و در همان سمت و سویی که رهبر معظم انقلاب مشخص کرده‌اند باشد و در جهت حل مشکلات کشور اقدام کنند از این رو اظهارات اخیر رئیس‌جمهور نیز باید خاتمه یافته تلقی شود.

نماینده مردم لارستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: لاریجانی عنوان کرد که از دولت نیز انتظار می‌رود انتقادها را به عنوان یک فرصت در جهت انجام هرچه بهتر ماموریت‌های خود مدنظر قرار دهد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها