امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۴:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103016
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۳۹
تعداد بازدید: 105
احمد هاشمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد اینکه چگونه برای دروازه‌بان خارجی استقلال اهواز کارت پزشکی صادر ...

احمد هاشمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد اینکه چگونه برای دروازه‌بان خارجی استقلال اهواز کارت پزشکی صادر شده و او توانسته کارت بازی در لیگ برتر را با وجود داشتن بیماری هپاتیت بگیرد، گفت: در اخلاق پزشکی بیماری بحث محرمانه‌ای است و اگر شما بیماری داشته باشید پزشک حق ندارد آن را رسانه‌ای کند. هر بازیکنی که هم بیماری داشته باشد این بیماری جزو اصرار محرمانه است و ما برایش مراقبت‌های خاص در نظر می‌گیریم تا درمان شود و هیچ بازیکنی بدون مراقبت‌های لازم در فوتبال ما حضور ندارد.

وی ادامه داد: هر بازیکنی که هم بیماری داشته باشد برای خود او و کسانی که با او در تماس هستند مراقبت‌هایی پیش‌بینی شده است.

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال در مورد اینکه اما باشگاه استقلال خوزستان می‌خواهد قرارداد این بازیکن خارجی را به خاطر بیماری فسخ کند، گفت: هیچ باشگاهی طبق قوانین فیفا حق ندارد به خاطر بیماری قرارداد بازیکنش را فسخ کند مگر اینکه با آن بازیکن اصلاً قراردادی امضاء نکرده باشد. هر مسئولی از باشگاه هم که در مورد بیماری بازیکن در رسانه‌ها صحبت کرده باشد اگر بازیکن شکایت کند ما برخورد انضباطی با آن شخص انجام می‌دهیم. بیماری جزء مسائل محرمانه افراد است و هیچ مدیری حق افشای آن را ندارد. اخلاق حرفه‌ای یعنی چه؟
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها