امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۷:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103026
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۱۵
تعداد بازدید: 422
مخاطبان این سایت صهیونیستی بدون رعایت اصول اخلاقی و انسانی با بی شرمی تمام از وقوع این فاجعه در ایران خوشحال شده و و از آن به عنوان خبری خوش یاد ...

مخاطبان این سایت صهیونیستی بدون رعایت اصول اخلاقی و انسانی با بی شرمی تمام از وقوع این فاجعه در ایران خوشحال شده و و از آن به عنوان خبری خوش یاد کردند و از این که اتفاقی بدتر رخ نداد ابراز ناراحتی نمودند.

به گزارش پیروان موعود به نقل از گروه بین الملل عمارنامه ، ساعت ۹:۲۰ دقیقه روز یکشنبه (20مرداد) هواپیمای مسیر تهران-طبس سپاهان‌ایر با 48 سرنشین هنگام بلند شدن از انتهای باند فرودگاه مهرآباد یک موتور خود را از دست داد و در شمال جاده مخصوص کرج سقوط کرد.این سانحه، منجر به کشته شدن 39 نفر شد تا اتفاقی دلخراش در آسمان ایران رقم بخورد.

 

 

اما پس از این حادثه، واکنش تأسف بار مخاطبان یک سایت خبری صهیونیستی به نام ynetnews  توجه کاربران شبکه های جتماعی را به این اقدام غیر انسانی جلب نمود .

مخاطبان این سایت صهیونیستی بدون رعایت اصول اخلاقی و انسانی با بی شرمی تمام از وقوع این فاجعه در ایران خوشحال شده و از آن به عنوان خبری خوش یاد کردند و از این که اتفاقی بدتر رخ نداد ابراز ناراحتی نمودند.

این است معنای «انسانیت» در اسرائیل ! ...  ببخشید بهتر است بگویم جانوران. 
در پی حادثه ای تلخ یک فروند هواپیمای مسافربری در ایران سقوط کرد  و این نظر مردم اسرائیل است:

 

 

آیا شما انتظار چیز دیگری را از این رژیم کودک کش دارید؟

برچسب ها:
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۴:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۲
4
2
سلام
اونا یهودیند ضد مسلمون هستند از اونا توقعی بیشتر از این نداریم که
خدا لعنتشون کنه
آخرین اخبار
پربازدید ها