امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103027
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 97
پرویز نمازی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس درباره آخرین وضعیت بازماندگان سانحه هوایی یکشنبه هفته جاری اظهار داشت: در حال حاضر از مجموع ۹ ...

پرویز نمازی در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس درباره آخرین وضعیت بازماندگان سانحه هوایی یکشنبه هفته جاری اظهار داشت: در حال حاضر از مجموع ۹ مراجعه بستری در این بیمارستان 8 نفر همچنان تحت مداوا هستند و یک نفر نیز برای بررسی پزشکی به بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) اعزام شده است.

وی افزود: این بیمار وضعیت بهتری دارد و تنها برای چند بررسی پزشکی به بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) اعزام شده است.

مدیر پرستاری و روابط عمومی بیمارستان شهید مطهری گفت: 5 نفر از سانحه‌دیدگان در وضعیت خوبی به سر می‌برند و مشکل خاصی ندارد. 2 نفر از سانحه‌دیدگان نیز که درصد سوختی بالاتری نسبت به سایرین دارند زیر دستگاه هستند و مداوای آنها ادامه دارد.

نمازی ادامه داد: علامتی که بتوان به استناد آن گفت این دو سانحه‌‌دیده نسبت به دو روز گذشته بهتر یا بدتر شده‌اند وجود ندارد.

مدیر پرستاری و روابط عمومی بیمارستان شهید مطهری درباره وضعیت ترخیص سانحه‌دیدگان سقوط هواپیمای آنتونف 140 گفت: هنوز کسی مرخص نشده است با توجه به حادثه‌ای که رخ داده بهتر است سانحه‌دیدگانی که وضعیت خوبی دارند و به لحاظ پزشکی قابل ترخیص هستند، دو سه روز دیگر در بیمارستان بمانند.

وی درباره استفاده از متخصصان حوزه سلامت روان برای سانحه‌دیدگان اظهار داشت: تیم درمانی ما کامل است و روانپزشک و روانشناس سانحه‌دیدگان را ویزیت کرده‌اند تا استرس ناشی از ضربه وارده کنترل شود.

مدیر پرستاری و روابط عمومی بیمارستان شهید مطهری خاطرنشان کرد: کادر درمانی این بیمارستان تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات درمانی به سانحه‌دیدگان خواهد داشت و از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها