امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۴:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103050
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، گروه تروریستی تکفیری «جبهه النصره» به تازگی فیلمی از اعتراف‌های «شریف الصفوری»، سرکرده ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، گروه تروریستی تکفیری «جبهه النصره» به تازگی فیلمی از اعتراف‌های «شریف الصفوری»، سرکرده گروه ترورریستی موسوم به «لشکر حرمین شرمین» منتشر کرده که در آن الصفوری اعتراف کرده که 5 بار به سرزمین‌های اشغالی (اسرائیل) سفر کرده است.

سرکرده گروه ترورریستی لشکر حرمین شرمین هدف از سفرهای خود به سرزمین‌های اشغالی را دیدار با افسران رژیم صهیونیستی و هماهنگی با آنها در خصوص نبردهای جاری در منطقه ریف درعا بیان کرده است.

اگرچه برخی از نزدیکان به الصفوری در گروه تروریستی حرمین شریفین ورود وی به سرزمین‌های اشغالی و هماهنگی با ارتش رژیم صهیونیستی در نبردهای خود در ریف درعا را رد کرده‌ و مدعی شده‌اند که وی تنها برای انتقال زخمی‌های گروهش و ارتش آزاد وارد سرزمین‌های اشغالی شده بود، اما مطبوعات لبنانی پیشتر بارها از سفر الصفوری و یک سرکرده دیگر به سرزمین‌های اشغالی سخن گفته بودند.

این مطبوعات در گزارش‌های خود تاکید کرده بودند که وی ارتباط گسترده و مستحکمی با ژنرال‌های رژیم صهیونیستی دارد و حملات هماهنگ شده‌ای را با آنهاعلیه ارتش سوریه انجام می‌دهد که در خدمت اهداف صهیونیست‌ها باشد.

 انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها