امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۴:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103060
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه) در نطق ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه) در نطق میان‌ دستور خود در صحن علنی با ابراز تأسف از اینکه مجبور است بخشی از وقت نطق خود را به جای پرداختن به مشکلات حوزه انتخابیه، به بازخوانی ادبیات رئیس‌ جمهور اختصاص دهد، اظهار داشت: آقای رئیس ‌جمهور! شما دومین مقام قانونی کشور هستید و باید نقش پدرگونه نسبت به همه اقشار داشته باشید.

وی ادامه داد:‌ به کارگیری تعابیر «کم‌سواد»، «بزدلان»، «به جهنم» و ... حیات طیبه را برای ملت ما رقم نمی‌زند.

جعفری تأکید کرد: شما بسته اقتصادی را برای بهبود وضعیت کشور ارائه داده‌اید، اما با فراخواندن منتقدان به جهنم می‌خواهید کشور از چاله درآمده و به چاه ویل افتد.

وی با تأکید بر اینکه امروز همه منتقدان به نقد منصفانه پایبندند، گفت: امروز، مشخص شد که همه منتقدان منصف جزو فراکسیون «جهنمیان» هستند.

نماینده مردم بجنورد در مجلس با توجه دادن رئیس ‌جمهور به بیگناهان غزه، ‌سوریه و عراق که در جهنم واقعی در حال سوختن هستند، تصریح کرد: آقای رئیس‌ جمهور! یادتان هست که گفتید من حقوقدان هستم و نه سرهنگ؛ اکنون، قانون‌مداری را به دیگران بیاموزید.

جعفری با اشاره به تحولات عراق گفت: در خبرها داشتیم که گروه داعش که موصل را تحت اشغال خود درآورده است و به خانواده‌های موصلی گفته است، دختران خود را برای جهاد نکاح آماده کنند.

وی تصریح کرد: 60 درصد اعضای امروز داعش همان بعثی‌های سابق هستند و اگر نبودند مردم غیور این مرز و بوم، در دوران دفاع مقدس با نوامیس ما هم همان می‌کردند که امروز در عراق با زنان و دختران عراقی می‌کنند.

نماینده مردم بجنورد در مجلس با یادآوری سالروز ورود آزادگان عزیز به کشور گفت: یاد و خاطره شهیدان و رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس را با عظمت زنده می‌داریم.

وی در پایان بر دانش‌بنیان شدن اقتصاد مقاومتی تأکید کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار