امروز : دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 19
۰۱:۲۲
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103064
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 8
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،جلسه علنی نمایندگان مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل با اعلام علی لاریجانی رئیس مجلس پایان ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،جلسه علنی نمایندگان مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل با اعلام علی لاریجانی رئیس مجلس پایان یافت و نشست نمایندگان غیرعلنی شد.

لاریجانی گفت: برخی از نمایندگان مجلس درخواست داشتند که یک جلسه غیرعلنی تشکیل شود لذا جلسه علنی مجلس را در همین جا به پایان می‌رسانیم و از رسانه‌ها و خبرنگاران می‌خواهیم که جلسه را ترک کنند تا نشست غیرعلنی نمایندگان آغاز شود.

محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور از ساعتی قبل در صحن پارلمان حضور یافته که به نظر می‌رسد نشست غیرعلنی نمایندگان برای ارائه توضیحات نماینده دولت در زمینه اظهارات روز گذشته حسن روحانی رئیس جمهور است که منتقدان مذاکرات هسته‌ای را «به جهنم!» دعوت کرده بود.

به گزارش فارس، صبح امروز 200 نفر از نمایندگان مجلس با امضای نامه‌ای از هیأت رئیسه درخواست کرده بودند که یک جلسه غیرعلنی با حضور رئیس جمهور به منظور بررسی اظهارات روز گذشته روحانی تشکیل دهد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار