امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۱:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103068
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی امروز سه‌شنبه

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی امروز سه‌شنبه پارلمان، در جمع خبرنگاران طی سخنانی در پاسخ به سؤالی پیرامون اظهارات روز گذشته رئیس‌جمهور گفت: من موافق انتقاد هستم اما باید فضای انتقاد برای همگان فراهم شود.

وی در ادامه یادآور شد: نمایندگان مجلس یادشان باشد رئیس‌جمهور سابق بارها به ساحت مجلس توهین کرد و آقایان ککشان هم نگزید.

محجوب با تأکید بر اینکه هرکس باید ایده و نظرات خود را بیان کند، تصریح کرد: اگر مجلس بر اساس کاری که امروز کرده (اشاره به جلسه غیرعلنی) رفتار کند به اعتقاد من گام مثبتی است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین یادآور شد: زمانی که رئیس‌جمهور قبلی ضبط‌صوت و نوار در مجلس پخش کرد و 17هزار میلیارد به کشور تحمیل کرد، کسی حرفی نزد.

محجوب با تأکید بر اینکه نباید دایره انتقاد را محدود کرد، گفت: به طور مثال در طرح باروری که در جلسه قبلی مورد بررسی قرار گرفت این موضوع به تصویب رسید که رسانه‌ها پیرامون این موضوع تبلیغ نکرده و محدود شود که چنین چیزی در آستانه روز خبرنگار اقدام درستی نبود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها