امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۱:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103069
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرتضی بانک معاون کل نهاد ریاست جمهوری در همایش نظام اداری الکترونیکی که صبح امروز ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرتضی بانک معاون کل نهاد ریاست جمهوری در همایش نظام اداری الکترونیکی که صبح امروز سه‌شبنه 21 مرداد در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد در ارزیابی رونمایی از سایت هم‌اندیشی دولت دانا، اظهارداشت: این حرکت سازنده‌ای است که با همکاری دست‌اندرکاران انجام شده است.

وی با اشاره به توسعه خدمات الکترونیکی تصریح‌کرد: نقش دولت در زمینه اطلاع‌رسانی نقش ویژه‌ای است که در پروسه ایجاد دولت قدرتمند به ایفای نقش می‌پردازد.

بانک با بیان اینکه دولت قدرتمند دولتی دانا، کوچک و پاک است خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم تا دولتی قدرتمند با این مولفه‌ها داشته باشیم.

وی با اشاره به ضرورت نقش نظارتی دولت یادآورشد: دولت باید خدمات با کیفیتی را به مردم ارائه دهد که این امر نیازمند همکاری بخش خصوصی است و به کارگیری روش‌های الکترونیکی در این موضوع اهمیت دارد.

معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری مهم‌ترین دستور کار دولت را حذف کاغذ از چرخش مکاتبات اداری دانست و یادآورشد: دولت در صدد است تا کاغذ را از چرخش مکاتبات اداری حذف کند که این امر تا پایان سال محقق می‌شود و از اقدامات دیگر نهاد ریاست جمهوری می‌توان به سیستم ویدئو کنفرانس اشاره کرد که در صورت راه‌اندازی این سیستم ارائه خدمات بهتر و سرعت کار بالاتر خواهد رفت.

وی ادامه داد: پروژه دیگر نهاد ریاست جمهوری راه‌اندازی سیستمی برای ارائه فرم‌های بازنشستگی که به تدریج این کار را گسترش خواهیم داد.

معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه بتوانیم تا پایان سال 94 دولتی فعال‌تر، چابک‌تر داشته باشیم و از خدمات بخش خصوصی در ادامه کا راستفاده کنیم تصریح کرد: سیاست وزارت ارتباطات و دولت بر گسترش خدمات الکترونیکی همچنین افزایش پهنای بانک به اینترنت در دستور کار قرار گرفته است و وزارت ارتباطات در 12 نقطه تهران این پروژه را انجام داده است.

معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری با اشاره به ضرورت استفاده از نظرات اندیشمندان و نخبگان به ویژه دانشگاهیان خاطرنشان کرد: امیدوارم این حرکت سازنده با کمک متخصصان و دانشگاهیان به ویژه دانشگاه پلی تکنیک امیرکبیر انجام شودکه برگزاری برنامه امروز به صورت ویدئو کنفرانس ایده خوبی که امیدواریم این حرکت در کشور نهادینه شود.

به گزارش فارس صحبت‌های مرتضی بانک از طریق ویدئو کنفرانس پخش شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها