امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10307
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 135
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، سفارت آمریکا در بیشکک از یک مسیر انحرافی زباله‌های مایع خود را به کانال شهری می‌‌ریزد. به گزارش ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای فارس در دوشنبه، سفارت آمریکا در بیشکک از یک مسیر انحرافی زباله‌های مایع خود را به کانال شهری می‌‌ریزد.

به گزارش منابع خبری در بیشکک، سرویس مطبوعاتی اداره محیط زیست وابسته به شهرداری بیشکک تأیید کرد که در منطقه «لنین» این شهر، کارگران و بازرسان این اداره در موقع کار در قسمت جنوب غربی شهر با یک کانال انحرافی برخورد کردند.

این منبع افزود: پس از بازرسی توسط مأمورین و متخصصین اداره محیط زیست شهرداری، آنان متوجه شدند که شرکت خصوصی «داست استروی» یک کانال انحرافی برای ورود زباله‌های مایع سفارت آمریکا به کانال اصلی شهر ایجاد کرده است.

سرویس خبری مذکور در ادامه تصریح کرد که با پیگیری مسیر این کانال، مأمورین متوجه شدند که این کانال به سفارت آمریکا در بیشکک متصل است و تصادفا یک اتومبیل با شماره دولتی را دیدند که در حال خالی کردن این زباله‌ها بوده است.

این منبع در پایان اعلام کرد که در نتیجه مشاهده این وضعیت، گزارشی به نام «کیچین باتراف» رئیس شرکت «داست استروی» در منطقه لنین شهر بیشکک تدوین شد تا مورد بررسی قرار گیرد.

سفارت آمریکا در بیشکک در جنوب غربی این شهر واقع است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها