امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103073
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی که در جمع فعالان رسانه ای حزب موتلفه اسلامی سخن می ...

به گزارش حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی که در جمع فعالان رسانه ای حزب موتلفه اسلامی سخن می گفت ضمن تبریک روز خبرنگار با تاکید بر ضرورت و تقویت فعالیت های رسانه ای در جامعه اظهار داشت: رسانه های دشمن امروز به صورت متشکل به سراغ دنیای اسلام آمده اند و ضرورت دارد که رسانه های اسلامی با شناخت تکنیک ها و تاکتیک های رسانه های غربی با آنها مقابله کرد.

حبیبی تاکید کرد: دشمنان جمهوری اسلامی با به راه انداختن شبکه های مختلف در ماهواره اساس جامعه اسلامی را هدف قرار داده اند تا گسستگی و اختلاف در خانواده ها را ایجاد کنند که مسئولان فرهنگی کشور باید به صورت جدی با تقویت رسانه های کشور خط رسانه اسلامی را دنبال کنند.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی همچنین با تاکید بر تقویت رسانه های این حزب در خصوص تضارب فکری در جامعه بیان داشت: انقلاب اسلامی هیچگاه از تضارب فکری ضرر نخواهد کرد زیرا بنیه انقلاب بسیار قوی است. در موتلفه اسلامی نیز هیچگاه از تضارب آرا   ضرر نکرده ایم زیرا بنیه قوی ایدئولوژیک  و مبانی  فکری این حزب باعث شده هیچ انشعاب و انشقاقی در طول 50 سال فعالیت در این حزب ایجاد نشود.

وی در ادامه با تاکید بر هماهنگی میان رسانه های اسلامی در مقابله با دشمنان نظام گفت: متاسفانه رسانه های ضد شیعی  می گویند تفکر شیعه کارآمدی ندارد و رسانه های ما به عنوان یک حزب اسلامی باید در مقابل این تفکر صف آرایی کنند.

حبیبی تصریح کرد: رسانه باید امید آفرین باشد و در این راه محوریت رسانه اسلامی را نباید فراموش کنیم زیرا دشمنان اصل اسلام را مورد هدف قرار داده اند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها