امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۱۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103076
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
سیدحسین هاشمی استاندار تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پاسخ به سوالی در رابطه با اقدامات کمیسیون ...

سیدحسین هاشمی استاندار تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پاسخ به سوالی در رابطه با اقدامات کمیسیون کلانشهرها با تصویب هیأت دولت اظهارداشت: این کمیسیون با تصویب هیات دولت آغاز به کار کرده است و هشتمین کمیسیون تخصصی دولت محسوب می‌شود.

وی افزود: در این کمیسیون نزدیک به 13 تن از وزرای دولت مشغول به کار هستند و از سایر نهادها نیز استاندار، رئیس شورای شهر و شهردار تهران نیز حضور دارند.

استاندار تهران ادامه داد: تاکنون 3 جلسه رسمی در این کمیسیون برگزار شده است و چندین جلسه نیز کمیته‌ها در حال فعالیت هستند.

هاشمی گفت: من فکر می‌کنم نتایج این کمیسیون در کلانشهرها و به خصوص برای تهران بسیار مفید است و اولین جلسه مصوبه آن توسط وزیر کشور که ریاست این کمیسیون را برعهده دارد اعلام می‌شود.

وی درخصوص بحث انتقال پایتخت افزود: انتقال پایتخت همانطور که می‌دانید در مجلس منتفی شده است و فقط بحث ساماندهی آن مطرح است که آن هم در این کمیسیون پیگیری می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار