امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103078
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
محمدرضا رضایی کوچی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به جلسه غیر ...

محمدرضا رضایی کوچی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به جلسه غیر علنی امروز مجلس گفت: عمده مسائل مطرح شده در جلسه غیرعلنی امروز از سوی نمایندگان پیرامون اظهارات اخیر رئیس‌جمهور بود و نمایندگان انتقادات خود را در این باره مطرح کردند.

وی افزود: علاوه بر این نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری در جلسه امروز اعتراض خود را از نحوه برخورد هیأت دولت با نمایندگان استان در جریان سفر دولت به استان چهار محال و بختیاری مطرح کرده و گله‌مندی آنان از این موضوع بود که تیم ریاست جمهوری با نمایندگان در شان جایگاه نمایندگی نمایندگان نبود.

نائب رئیس کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: همچنین در جلسه امروز نمایندگان اصفهان نیز گله‌مندی خود را از نحوه برخورد ریاست جمهوری به هنگام مراجعه نمایندگان اصفهان به دفتر رئیس جمهور مطرح کردند که از ورود نمایندگان به نهاد جلوگیری به عمل آمده بود.

رضایی در ارتباط با عذرخواهی مقامات دولتی از نمایندگان در جلسه غیرعلنی امروز به مجلس گفت: چنین موضوعی اتفاق نیفتاد و هیچ یک از مقامات دولتی در جلسه غیرعلنی امروز مجلس حضور نداشتند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار