امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۴:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103084
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روح الله عباسپور  سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، در تشریح دستورکار جلسه کمیسیون صنایع ...

به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روح الله عباسپور  سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، در تشریح دستورکار جلسه کمیسیون صنایع و معادن گفت: نخستین محور مورد بحث در جلسه امروز، مربوط به طرح اجازه به سازمان ها، دستگاهای دولتی و موسسات عمومی غیر دولتی برای استفاده از انرژی خورشیدی بود که از سوی تعدادی از نمایندگان طراحی، اما به دلیل اعتقاد اعضا مبنی بر کلی و غیر قابل اجرا بودن طرح، با آن موافقت نشد.

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین اعضا معتقد بودند که این طرح در بودجه سال 93 با همین کیفیت آمده، در نهایت مقرر شد که این پیشنهاد نیز در طرح حمایت از تولید لحاظ شود.

وی ادامه داد: مورد دیگر در رابطه با گزارش اعضای کارگروه ناظر کمیسیون صنایع و معادن در شورای رقابت بود که مشروح این گزارش پس از تکمیل، رسانه ای خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: بحث سوم نیز در مورد بررسی گزارش وضعیت صنعت آلومینیم کشور جهت ارائه به صحن علنی مجلس بود که بنا شد این طرح هم پس از تکمیل اعلام شود.

نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی افزود: وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز به دلیل حضور در مراسم رونمایی از بسته خروج از رکود تورمی در کمیسیون صنایع و معادن حضور نیافت و پاسخ به سوالات نمایندگان به جلسات آینده موکول شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها