امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۲۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10309
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «ابوعماد الرفاعی» نماینده جنبش جهاد اسلامی در کمیته تدوین اساسنامه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «ابوعماد الرفاعی» نماینده جنبش جهاد اسلامی در کمیته تدوین اساسنامه انتخابات گفت که نشست این کمیته که طی روزهای‌ 21 و 22 ماه جاری در اردن برگزار شد، به نتیجه نرسید.

وی افزود که این نشست برای بررسی رابطه مجلس قانونگذاری با شورای ملی و حوزه‌های شورای ملی برگزار شد و به دلیل وجود اختلاف دیدگاه‌ها هیچ توافقی درباره این دو مورد حاصل نشد.

وی بر عدم جدیت دو جنبش فتح و حماس برای پایان دادن به اختلافات و تحقق آشتی ملی فلسطین تاکید کرد.

الرفاعی که نماینده جنبش جهاد اسلامی در لبنان است، اظهار داشت که نشست‌های فتح و حماس تنها برای وقت تلف کردن است.

وی تصریح کرد که فتح و حماس به دنبال وقت تلف کردن هستند و به تغییر و تحولات جاری در منطقه دل بسته‌اند.

نماینده جهاد اسلامی همچنین برگزاری انتخابات آینده را بعید دانست و افزود که در صورت برگزاری انتخابات، جهاد اسلامی در انتخابات کمیته اجرایی و شورای ملی شرکت می‌کند.

وی بر موضع جهاد اسلامی مبنی بر عدم مشارکت در انتخابات ریاستی و مجلس قانونگذاری تاکید و اعلام کرد که جهاد اسلامی در کنار همه کشورهایی که در معرض تجاوز اسرائیل قرار می‌گیرند؛ ایستاده است و این جنبش آزاد است هر گونه که مناسب می‌داند، پاسخ دهد.

الرفاعی حمله اخیر اسرائیل علیه سوریه را مقدمه‌ای برای تجاوز فراگیر علیه سوریه، نوار غزه و ایران برشمرد و بار دیگر تاکید کرد که جهاد اسلامی هیچ مشارکتی در جنگ حاضر در سوریه ندارد.

وی بر ضرورت راه‌حل سیاسی برای حل بحران سوریه تاکید کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها