امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103092
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌علیرضا دبیر رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر در ادامه هشتاد و پنجمین جلسه شورا و با اشاره به افزایش مطرح شده از ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌علیرضا دبیر رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر در ادامه هشتاد و پنجمین جلسه شورا و با اشاره به افزایش مطرح شده از سوی حافظی رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست و خدمات شهری، اظهار داشت: این گزارش کامل و مبسوطی بود.

وی تصریح کرد:به جای اینکه به دنبال تعطیلی کارخانه‌ها باشیم، نوع آلایندگی آنها را تغییر دهیم، چرا که رویکرد دنیا در این زمینه تغییر پیدا کرده است.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران اضافه کرد:‌زمانی که کارخانه‌ای تشکیل می‌شود، باعث رونق می‌شود و این به صلاح نیست که ما کارخانه‌ها را به شهرهای دیگر منتقل کنیم و مانطور که رویکرد دنیا تغییر پیدا کرده ما نیز باید تغییری را در نوع آلاینده‌ها ایجاد کنیم.

به گزارش فارس در ادامه جلسه غلامرضا انصاری با اشاره به سقوط هواپیمای ایران 140 و کشته شدن تعدادی از هموطنان در این حادثه، گفت: این حادثه را به خانواده‌هایی که عزیزانشان را از دست داده‌اند، تسلیت می‌گویم.

وی تصریح کرد:‌در میان جان باختگان یکی از همکاران ارزشمند و توانمند ما (مهندس شکیب) نماینده مردم شهرستان طبس و فردوس در دوره‌های پنجم تا ششم بود که بنده و 6 نفر از همکارانم در شورای شهر که سابقه حضور در مجلس را داریم، این ضایعه دردناک را به خانواده وی، مجلس شورای اسلامی و نمایندگان ادوار گذشته تسلیت عرض می‌گوییم.

تندگویان دیگر عضو شورای شهر تهران نیز با اشاره به گزارش ارائه شده از سوی حافظی رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، گفت: ما انتظار داریم شهرداری تهران نیز در کنار توجه به گزارشات، پاسخ‌های عملیاتی را نیز در خصوص این گزارشات نشان دهد.

وی تصریح کرد: متاسفانه در چند نوبت و به طور مثال مشکلات میدان میوه و تره‌بار فرمانیه و حتی بوستان مادر مطرح شد که هیچ اقدامی از سوی شهرداری در خصوص تخلفات صورت نگرفت.

تندگویان گفت:‌ ما انتظار داشتیم شهرداری تهران به اندازه یک ساعت به انتقادات شورا احترام می‌گذاشت و حداقل کار در بوستان مادر را به میزان یک ساعت تعطیل می‌کرد که این کار نیز عل‌رغم پیگیری‌ها و تذکرات شورا انجام نشده است.

تندگویان گفت: علی‌رغم تذکراتی که به شهرداری تهران داده شده است، شورا هیچ برخوردی را از شهرداری در خصوص برخورد با تخلفات ندیده است.

به گزارش فارس در ادامه جلسه، اقبال شاکری با اشاره به باغ ایرانیان در ده ونک گفت:‌ این کار مهم در حوزه مدیریت شهری محسوب می‌شود.

وی تصریح کرد: بنده انتظار دارم از رؤسای کمیسیون‌ها در گزارشاتی که به شورا ارائه می‌کنند، به این موضوع نیز اشاره کنند که در گزارشات چند درصد از احکام برنامه پنجم محقق شده است و آیا اینکه نظارت شورا بر اجرای پروژه‌ها مفید بوده است یا خیر.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها