امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۴:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103094
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 66
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش، علاقه‌مندان به تحصیل در ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش، علاقه‌مندان به تحصیل در رشته‌های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان می‌توانند در صورتی که مجاز به انتخاب رشته باشند بدون محدویت در انتخاب خود، رشته‌های این دانشگاه‌ها را از اولویت 1 تا 150 در هر اولویتی که تمایل داشته باشند، انتخاب کنند.

اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت بر اساس اولویت انتخاب رشته‌های تحصیلی در فرم انتخاب رشته انجام خواهد شد و داوطلبان در صورت تمایل می‌توانند نسبت به انتخاب رشته‌های این دانشگاه‌ها بر اساس شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی (دفترچه شماره 2) اقدام کنند.

ضمناً فهرست معرفی شدگان چند برابر ظرفیت برای انجام مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش بعد از مرحله انتخاب رشته و در هفته آخر مرداد ماه اعلام خواهد شد.

در زمان اعلام اسامی چند برابر ظرفیت رشته‌های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان در مراکز آموزشی و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی (وابسته به وزارت آموزش و پرورش) برای مصاحبه، معاینه و گزینش منحصراً داوطلبانی دعوت به مصاحبه می‌شوند که اولاً مبلغ 29.000 (بیست و نه هزار) ریال به صورت الکترونیکی و از طریق کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نموده و نسبت به انتخاب رشته‌های این دانشگاه در فرم انتخاب رشته اقدام کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها