امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103095
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 96
به گزارش فارس،  فرزاد هوشیار پارسیان در نشست با مدیران کل ارشاد استان های کشور با بیان این مطلب افزود: برگزاری هفته های فرهنگی استان ها و مشاوره در ...

به گزارش فارس،  فرزاد هوشیار پارسیان در نشست با مدیران کل ارشاد استان های کشور با بیان این مطلب افزود: برگزاری هفته های فرهنگی استان ها و مشاوره در طراحی قرارگاه های عملیات فرهنگی در شرایطی که کشورهای غربی و بیگانه هویت و تمدن چندهزارساله ایرانیان را هدف قرار داده است، از ضروری ترین اقدامات در کشور است.

وی ادامه داد: برج میلاد تهران به عنوان یادمان ملی ایرانیان یکی از ظرفیت های کشور برای تبلیغ و اشاعه فرهنگ و هنر و تمدن ایرانی- اسلامی است و ما آمادگی خود را برای برگزاری هفته های فرهنگی تمامی استان ها در برج میلاد تهران اعلام می کنیم.

به گفته هوشیار پارسیان، برگزاری هفته های فرهنگی استان ها با توجه به تنوع اقلیم، فرهنگ، زبان، گویش، غذا و ... یکی از بهترین فرصت ها برای معرفی تاریخ و فرهنگی است که پشتوانه چندهزار ساله دارد.

مدیرعامل برج میلاد اعلام کرد: این روزها دشمن فرهنگ و هویت ایرانی اسلامی ما را هدف قرار داده و بیش از ۲۰۰ کانال فارسی زبان راه‌اندازی کرده است تا بدین‌گونه به فرهنگ و هویت یک ملت آسیب وارد کند و در چنین شرایطی راه اندازی قرارگاه‌های فرهنگی برای حفظ این فرهنگ ضروری است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها