امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۵:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103106
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 103
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از طالقان، یوسف صدیقی ظهر امروز در جریان دیدار با مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی البرز اظهار داشت: باید ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از طالقان، یوسف صدیقی ظهر امروز در جریان دیدار با مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی البرز اظهار داشت: باید تلاش کنیم تا با تعامل و مشارکت بحران کم آبی را مرتفع کنیم.

وی ادامه داد: یکی از راهکارهای اساسی برای مقابله با این بحران تغییر الگوهای مصرف است.

فرماندار طالقان با بیان این که متأسفانه الگوی مصرف آب در بین مردم اشتباه است افزود: با تغییر این الگوی مصرف می‌توانیم بخش قابل توجهی از این بحران را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

صدیقی با بیان این که هم اکنون نیز بحران آب روستایی در سطح شهرستان نیز مشاهده می‌شود،‌ تأکید کرد: باید با برنامه‌ریزی دقیق و اصولی اجازه ندهیم که کم آبی به کشاورزی و محصولات تولیدی در این زمینه ضربه وارد کند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود در مورد بهداشتی کردن آب روستاها تأکید کرد و گفت: تغییرات انشعابات فرسوده آب روستاها از مهمترین خواسته‌ها و مطالبات ما است.

در این دیدار علی سالاری مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی البرز نیز با تأکید بر رفع بحران آب از مردم خواست تا با تغییر الگوهای مصرف مسئولان را در امر مقابله با بحران آب یاری دهند.
انتهای پیام/2302/ل20/ظ1004
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها