امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 103111
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از همدان، هادی نجاریان ظهر امروز در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان همدان با اشاره به اینکه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از همدان، هادی نجاریان ظهر امروز در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان همدان با اشاره به اینکه همدان یک استان ناامن برای شبکه‌های توزیع مواد مخدر است، اظهار کرد: 80 درصد نارضایتی مردم در بحث خرده‌فروشی مواد مخدر است و اکثر سرقت‌های خرد توسط معتادان انجام می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه استان همدان در حوزه مقابله با مواد مخدر در کشور رتبه سوم را به دست آورده است، خاطرنشان کرد: از تاریخ 15 تیرماه تا 21 مرداد ماه سال جاری بیش از 240 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده و 278 نفر قاچاقچی و توزیع کننده دستگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان همدان با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا 21 مرداد ماه یک تن و 96 کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان همدان کشف شده، افزود: این میزان در مدت مشابه سال گذشته 391 کیلوگرم بوده است.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته در این مدت 99 نفر قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند، ادامه داد: در سال جاری تا کنون 560 نفر قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند.

نجاریان تصریح کرد: در سال 93 تا کنون یک هزار و 234 نفر توزیع کننده مواد مخدر در استان دستگیر شدند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 34 درصد افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه میزان عملیات‌های انجام شده در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 20 درصد افزایش یافته است، گفت: یک هزار و 132 عملیات انجام شده و میزان کشفیات نسبت به مدت مشابه سال گذشته 180 درصد در شهرستان همدان افزایش یافته است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان همدان با تأکید بر اینکه در سال جاری تا کنون 27 باند مواد مخدر منهدم شدند، افزود: 238 درصد در حوزه انهدام باند مواد مخدر نسبت به سال گذشته رشد داشته‌ایم.

وی با بیان اینکه در 41 مرحله طرح پاکسازی در مناطق مختلف شهرستان انجام شده است، ادامه داد: در جریان این طرح‌ها 223 نفر دستگیر و 18.39 کیلوگرم مواد مخدر کشف شده است.

نجاریان با اشاره به اینکه در هفته گذشته 193 کیلوگرم تریاک با همکاری انتظامی تهران بزرگ کشف شد، خاطرنشان کرد: افزایش میزان کشفیات به معنای افزایش مصرف مواد مخدر نیست، چرا که برخی از کشفیات از استان همدان راهی سایر استان‌های غربی کشور شده که توسط نیروی انتظامی همدان متوقف شده است.

وی یادآور شد: در حال حاضر برخی از استان‌ها با کاهش کشفیات رو به رو هستند، چرا که بسیاری از محموله‌ها در همدان کشف و ضبط می‌شود.
انتهای پیام/89033/ب30/ژ1001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها